Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem tudja elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tudja elfogadni a múltam, pedig már egy éve együtt vagyunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

ő a 4. fiú az életemben...miután összejöttünk nagy nehezen elmondtam hogy volt egy 1éjszakás kalandom, részeg voltam és megbántam...illetve 4 hónapig összejártam egy idősebb sráccal...és ezt nem tudja elfogadni.

Már a kapcsolatunk előtt jóba voltunk és együtt szidtuk az ilyen lányokat akik belemennek egyéjszakás kalandba vagy hasonlo...és mégis velem is megtörtént, de nem mondtam el neki, úgy hogy csak néha beszélgettünk...majd később összejöttünk kiderült minden és nem tudja elfogadni, hogy a lány akit szeret kihasználták és megaláztak ezzel és én meg belementem.

Azt mondta minden nap az eszébe jut és nem tudja elfelejteni, mert nem igy ismert meg. úgy érzi hogy megtalálta a tökéletes lányt, akinek nincs semmi a multjába és amikor összejöttünk és kiderült akkor ez a felállított kép ledőlt...és vége. már nem az a lány vagyok a szemében akinek hitt.


fel fogja valaha dolgozni? nekem is rosszul esik amikro felhozza...mert ugy érzem magam mint egy utolso rib<nc, akinek ezentúl meg se forduljon majd a fejében hogy valaki hozzányulna vagy szeretné....



várom a véleményeket, tanácsokat. köszönöm


21/lány



2016. máj. 17. 14:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

19-es

Senki nem mondta, hogy a barátnőd nem szophatja le a teljes közönséget, ha így akarja és persze bírja az állkapcsa.

Ma valóban mindent szabad, nem csak úgy mondják.

A gond azzal van, ha a barátnőd gondol egyet és szeretne "normális" barátnővé avanzsálni hirtelen felindultságból, mert mi férfiak, attól, hogy ti bármit megtesztek, még nem fogunk ilyen nővel kezdeni.

A barátnőd így nagy valószínűséggel hoppon fog maradni, már ha szándékában áll normális kapcsolatot létesíteni egy normális férfival.

Ha nincs ilyen szándéka, akkor no problem at all, sőt mázeltov!

2016. máj. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
20-as, de senki le se szarja hogy te mit csinálnál és kivel mit kezdenél, attól még semmi hibát nem követett el.
2016. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Sose fogja... tapasztalat. Pedig nekem csak 1 alkalmam volt, és nem is olyan igazi egyéjszakás, mert előtte voltunk már együtt rendesen, kapcsolatban, csak akkor nem feküdtünk le. Mármint persze, utána egyéjszakás volt, de beetetett, hogy újra együtt leszünk és szeret, persze mai fejjel kiröhögném de én 18 évesen bizony ehhez buta voltam. Még ezt se tudta elfogadni az illető, pedig el se kellett volna mondjam, úgyse derült volna ki, de mégis megtettem. Szétmentünk (nem emiatt, de sokáig cseszegetett vele). A mostani (és remélhetőleg utolsó) megértette, nem beszélünk róla, 1 ballépése neki is volt, így szerencsére nem kellemetlen egyikünknek sem, de így azt mondom, nem fog túllépni:(
2016. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!