Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem tudja elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tudja elfogadni a múltam, pedig már egy éve együtt vagyunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

ő a 4. fiú az életemben...miután összejöttünk nagy nehezen elmondtam hogy volt egy 1éjszakás kalandom, részeg voltam és megbántam...illetve 4 hónapig összejártam egy idősebb sráccal...és ezt nem tudja elfogadni.

Már a kapcsolatunk előtt jóba voltunk és együtt szidtuk az ilyen lányokat akik belemennek egyéjszakás kalandba vagy hasonlo...és mégis velem is megtörtént, de nem mondtam el neki, úgy hogy csak néha beszélgettünk...majd később összejöttünk kiderült minden és nem tudja elfogadni, hogy a lány akit szeret kihasználták és megaláztak ezzel és én meg belementem.

Azt mondta minden nap az eszébe jut és nem tudja elfelejteni, mert nem igy ismert meg. úgy érzi hogy megtalálta a tökéletes lányt, akinek nincs semmi a multjába és amikor összejöttünk és kiderült akkor ez a felállított kép ledőlt...és vége. már nem az a lány vagyok a szemében akinek hitt.


fel fogja valaha dolgozni? nekem is rosszul esik amikro felhozza...mert ugy érzem magam mint egy utolso rib<nc, akinek ezentúl meg se forduljon majd a fejében hogy valaki hozzányulna vagy szeretné....



várom a véleményeket, tanácsokat. köszönöm


21/lány



2016. máj. 17. 14:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A barátodnak semmi nincs a múltjában??
2016. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%

Gyerekek.

Szét leszek most pontozva, de 18 szexuális partnerem volt összesen.

Volt néhány rossz hónapom.

A férjem előtti pasimat azért dobtam, mert ő ezt nem tudta elfogadni. Ő egyedül van, én meg hetedik éve házas, és két gyerkőcünk van.

A múltat el kell fogadni, fél kell dolgozni. Hibáztál, megbántad. NaBumm.

Most vonulnod kéne zárdába?

Ülj le és beszéljétek meg, mert enélkül nem lesz tartós a kapcsolatotok.

2016. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én otthagynám! K*rvának nevez és lényegében nem is óhajt kompromisszum kész lenni... Mindenkinek van múltja, nincs olyan hogy nincs semmi benne, úgy veri a nyálát mintha megcsaltad volna... Gyerekes és ki akar sajátítani.

Keressen a kicsit fiatalabb korosztályból, ott aztán téphetné a haját főleg hogy a többség (tisztelet a kevés kivételnek) több péniszt fogott mint kilincset és kapcsolatban sincs ellenükre.

Mert neki hány lány volt meg? Amit mond azt kb oszd el 3-mal amúgy. Az régen volt, most nem csinálsz már ilyet, egy volt. Inkább fiatalon próbáld ki, mint mellette ;) Akkor se pattoghat ha pl terhes lettél. A múlt. Amúgy mi ez a megaláztak?? Nem megerőszakoltak hanem te is akartad, gondolom a netre nem került fel vagy ilyesmi.

Annak a pasinak b*ssza a csőrét ilyesmi, akinek alig volt nő az életében és rájön hogy basszus egy normális lánynak is több szex volt az életében mint neki. Amúgy aki pasiként szidja az egy éjszakásokat az szeretne csak nem sikerül neki.

Mi egymásnak pontos számot nem mondtunk, nem is érdekelte egyikünket sem.

2016. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

ismerős.

nekem úgy volt, hogy volt egy pár évig tartó kapcsolatom, majd utána jött egy emberke az életembe, akibe én totál beleestem, ő meg... hol akarta komolyabban , hol nem. ment a huzavona, szappanopera kb másfél évig, kisebb-nagyobb szünetekkel. szóval szex az volt, meg tök olyan volt mint egy párkapcsolat sokszor, csak épp mégsem volt az.

ez után jött a mostani barátom, akitől ezért kaptam szép jelzőket..

nem vagyok büszke a dologra, de tanultam a dologból , neki meg komplexusai vannak.

ő sem volt egy szent, sőt. nekem innentől kezdve álszentnek tűnnek a prédikációi, a végére pedig már idegesített. szerencsére manapság már nem téma ez köztünk.

(egyébként nálunk ez már akkor szóba jött, mikor még együtt sem voltunk.)

2016. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Attól függ mi volt ez a kaland, letérdeltél a buliba részegen egy gyerek elé és lesz0ptad ugyhogy még leis nyelted a végterméket? Vagy esetleg valami hódoló felment a lakásodra és csak lágyan gumival megdugott? Érezni lehet a kettő közötti külömbséget, szóval ezse mindegy, de itt a tény az hogy másnak mutattad magad neki mint aki vagy, teljesen mindegy hogy most ez mennyire elfogadható, meg mi történt, mást mutattál neki és csalódott.
2016. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Jelzem, hogy számomra még bőven elfogadható vagy így, kicsit sem mondanálak riban.cnak, ellenben ha 6-8 pasinál több lenne, már nekem sem kellenél(hosszabb távon).

A srácodnál ez az ingerküszöb ezek szerint alacsonyabb.

Ülj le vele és mondd el, hogy a múlton nem tudsz változtatni, szóval itt most két lehetőség van, vagy elfogad így vagy el kell köszönnötök egymástól.

Röviden ennyi a történet.

2016. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A barátodat az zavarja,hogy aki egyszer megtette az megteheti újra és emiatt nem tud bízni benned.Ez szerintem egy jogos kétely részéről.
2016. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a viselkedést én sem tudnám elfogadni... egy utolsó ri.bancként viselkedtél. Itt a következménye.

Talál nálad jobbat is!

2016. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad, el akarja hitetni veled hogy hibáztál és szabadkozhatsz meg csúszhatsz előtte hátralévő életedben ha ezt el is hiszed. Nem hibáztál semmit, nincs miért szégyenkezned, és rohadtul semmi köze hozzá. Van egy barátnőm, aki képes rá hogy egy koncert alatt 3-4 sráccal is smároljon, nincs kapcsolatban, és tudod mit? Teljesen mindegy, ha ezt akarja, szíve joga.
2016. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

#19: Ha az nem hiba, hogy részegen megkeféltette magát valakivel, akkor mi? Meg a 4 hónap dugások.

Semmi nőiességet és értéket nem vélek ebben felfedezni. Én bele se kezdtem volna egy ilyennel kapcsolatba.

2016. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!