Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ne parázzak és féltékenyk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne parázzak és féltékenykedjek emiatt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a "felnőtt párkapcsolat", már mindketten huszonévesek vagyunk és én is tisztában vagyok vele, hogy éretlen és hülye dolog, amit csinálok, pont ezért is szeretném megszüntetni, úgyhogy kérlek, kioktató hozzászólásokat ne írjatok :)

Nagyon zavar, mikor a barátom bejegyzéseit lájkolja egy lány ismerőse vagy hozzászól és egy ideig ezt el tudom nyomni magamban de aztán kitör belőlem és mindig veszekszünk emiatt. És sosem néznék bele a levelezésébe, pedig tudom, hogy meg is engedné, ha kérném, de ez az ő privát szférája, amit nem akarok megsérteni, mégis szeretném látni, hogy kivel levelezik, és ha levelezik lányokkal, akkor mit.

Semmi okom nincs féltékenységre, soha nem is volt, az életem is rábíznám, tudom, hogy szeret :) Szóval nem szeretném ezt a kapcsolatot tönkretenni és elüldözni őt ezzel a hülyeségemmel.

Hogy "mulasszam el" ilyenkor ezt a feltörő rossz érzést, hogy utána ne támadjam le, hogy ki ez a lány, meg ne kezdjek el vele veszekedni?


2016. máj. 18. 08:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha neki hisztizel akkor ha vaj van a füle mögött akkor mégjobban elrejti. Próbáld meg óvatosan megtudni hogy kicsoda, hogy hogy ilyen jóban vannak, ezeket lehet tök normális kérdésekkel néha-néha, visszafelé is megy-e a dolog. Ha nem akkor nincs gond.
2016. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Minden döntés kérdése. Én is féltékeny típus voltam. Aztán egy nagyot fordult a világ, és nagyjából már letojom, hogy mit csinál ilyen téren a párom, annyit tud, hogyha megcsal, és elmondja, szakítunk. Ha megcsal, és elhallgatja, majd magam jövök rá, akkor nagyon pipa leszek, és nem állok jót magamért.

Nem fogok féltékenykedni, mert felesleges. Ha menni akar úgyis megy, ha maradni akkor marad. Ha meg akar csalni, akkor úgy is megfog, ha folyamatosan féltékenykedem. Sőt, akkor hamarabb.


Az, hogy egy ismerős csaj lájkolja a képeit... nekem ez nonszensz... mit tehet arról a barátod, hogy valaki lájkolja egy bejegyzését. Az se számít, ha ő lájkol valami más csajt.


Nekem is lájkolják olyanok a bejegyzéseim, akikkel nem beszélek, de ismerősök vagyunk, mert volt az életünknek egy közös szakasza, és megtartottam az ismerőseim között, mert egyszer még lehet kérdésem felé. Viszont neki pont az érdeklődésébe esik a bejegyzésem, vagy poénosnak, érdekesnek, stb-nek vélte, így lájkolja. Hát erről aztán tényleg én tehetek.


Nem értem... miért erre vagy féltékeny? Miért nem arra, hogy ő mit lájkol? Ha már ennyire fel akarod fújni ezt az egészet.

Tipikus női hülyeség, amit szerencsére az értelemesebbik része tud és akar befolyásolni.


26/N

2016. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászólással egyetértek, minimális érzelmi intelligencia elég ehhez a kérdéskörhöz, de sajnos neked erre még gyúrni kell. :)
2016. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Na figyelj. Összeszedek egy nagyon gyönyörű lányt. Imádom szeretem egyből. Azt hiszem, hogy nála szebbet még soha. Aztán elmegyünk valahova és jön kapásból több szebb. Na ezek meg eddig hol voltak gondolom magamban és nevetek. De eszem ágába nem jutna lecserélni a jelenlegit, akit szeretek, pusztán azért, mert van nála szebb. Mindenkinél van és lesz is szebb. És most mondhatnám, hogy számomra ő a legszebb, ami igaz is, de nem a külseje miatt, hanem a köztünk kialakult érzelmi kapcsolat és a belső tulajdonságok miatt. Lehet rengeteg nő akivel jobban összeillenék, köztük sok aki szebb is nála, de nem érdekel. Mert akkor és ott őt szeretem a legjobban.

De ettől ugyan úgy megnézem a lányokat, akár fantáziálok is valamit, de ennyi. Esetében a fb-n is beszélgetnék velük, oda-vissza like-olgatnánk egymást. De hát nagy kaland.

2016. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!