Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolja ennyire a családja elől a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Egy éve és 3 hónapja vagyunk együtt a barátommal távkapcsolatban.

Az én szüleim még nem ismerik személyesen, de természetesen tudnak róla, hogy szeretjük egymást, látták a közös képeinket, stb. Ellenben nagyon zavar, hogy rólam nem tudnak semmit, mintha nem is léteznék. Amikor a családdal van, nem is veszi jó néven, ha felhívom, suttog a telefonban. Ha bemegy valaki a szobájába, lehajtja a laptop-ot, amikor skype-on beszélünk. Rákérdeztem, azt mondja, egy nyugodt élethelyzetet keres a bemutatásomra. Mert náluk mindig történik valami, pl.: haláleset legutóbb.

Ami nekem furcsa, hogy egyáltalán nem tudnak rólam, pedig nagyon szoros a viszonya az anyukájával például.

A bemutatással még ráérünk, de mivel együtt tervezünk a jövőben, nem értem, miért rejteget. Tudja, hogy rosszul esik.

Mit gondoltok?


2016. máj. 18. 12:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%

Te bajod ha:

1) Távkapcsolatra lépsz

2) Külföldi pasival kavarsz

3) Aki még ráadásul nős is


Mindezt 1 éve és 3 hónapja? Orvos látott már?

2016. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Na, hagyjuk ezt a dumát, hogy távkapcsolat, meg külföldi pasi. Nekem okés. :-)
2016. máj. 18. 14:05
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen nemzetiségű a párod, de ha esetleg más kultúra is - nem lehet, hogy ez is benne van a dologban? Nem mindenhol nézik jó szemmel sem az X-edik nőt (főleg, ha az előzőt szerették), a komolytalan kapcsolatokat meg még kevésbé.

Mármint most komolytalan alatt azt értve, hogy egyelőre nem vagy se élettársa, se semmi több, "csak" jártok.

Esetleg, a fenti elvnél maradva, nem lehet azzal gond, hogy máshonnan származol? Esetleg ezért nem fogadnának el? Ezzel viszont érthetőbb magyarázat az is, hogy ennyire görcsösen keresi a "tökéletes pillanatot", hogy mikor mutathat be.

2016. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Mikor találkoztatok személyesen? Milyen napszakban beszéltek? Stb.

Lehetséges okok:

Lehet a családját nem akarja neked megmutatni mert olyanok..

Lehet attól fél hogy a családja leszólja a távkapcsot, hogy az semmi és tömnék a fejét

Lehet azért mert külföldi vagy

Lehet a kultúra miatt

Lehet vallás miatt, az első házassága véget ért, nem minden család tolerálja az újraházasodást stb.

Lehet ők pl jóban vannak az exével, simán lehet hogy még jár hozzájuk

Lehet a pasi szégyell valami miatt (kor különbség? iskolázottság?)

Nem gondolja elég komolynak a kapcsolatot hogy be is mutasson

A válásáról azért kikérdezném, mert ki tudja hogy megtörtént-e így illetve hogy lehet a mama egy másik lányról tud, fél hogy így rájönnek a megcsalásra...

Légy nagyon résen mert ez nem normális.

2016. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat.


Igen, más kultúra, de ez nem jelent problémát, legalábbis eddig azt hittem... Most elgondolkodtam, hogy mégis.

Korkülönbség nincs, én diplomás vagyok, ő nem.:-)

2016. máj. 18. 16:40
 16/18 anonim ***** válasza:

Akkor ez is lehet hogy náluk nem elfogadott hogy egy nő okosabb úgymond mint egy pasi... Elavult nézet de lehetséges.

Érdemes szaglásznod.

2016. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16-os: aha, valami ilyesmi lehet :-)
2016. máj. 18. 16:58
 18/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk okosabbnak nem mondanám magam nála, függetlenül attól, h diplomám van. Ő is talpraesett, több nyelvet beszél, inkább a család nőtagjai a gázosak, elmaradottak...
2016. máj. 18. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!