Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás? Jobban igényele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás? Jobban igényelem az együttlétet a párommal, mint fordítva. Nekem kevés, ami jut a személyéből, neki meg én sok vagyok.

Figyelt kérdés
El tudom hinni a páromnak, hogy szeret, nem csal meg, de nagyon keveset vagyunk együtt, folyton fáradt, kevéssé igényli a szexet. Ehhez képest zavar, hogy napi szinten idegen női aktokat nézeget, alkalmanként maszturbál. Mert - ahogy mondja - az kevésbé fárasztó. Zavar, hogy a kevés szexuálenergiáját maszturbálásra fecsérli, ahelyett, hogy gyűjtené, és egyszerre vezetné le - velem. Magamat szépnek látom - ezzel párhuzamosan adódnak önértékelési problémáim is -, szexuálisan nyitott, odaadó, kívánós vagyok, sok dologban benne vagyok (élvezettel), ezért nem értem... vagy ez a nagy magyar valóság? Hogy a munka annyira elszívja a férfiak energiáját, hogy otthonra nem marad, ezt kell elfogadni? Általános nézet, miszerint a férfinak fontosabb a szex, mint a nőnek, de magam életében ez mindig fordítva volt... sajnos. Egy éve vagyunk együtt. Szeretem őt, azt mondja, ő is szeret. Nem akarom elhagyni, de néha úgy érzem, mindkettőnknek jobb lenne külön. De nehezen válunk meg egymástól...
2016. máj. 19. 14:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Neked meg #10-es csak annyi a teendőd, hogy visszamész az oviba még kicsit hintázni.
2016. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#11

Azért remélem azzal tisztában vagy, hogy nem a 27 év a normális két ember között.

Több, mint egy generáció különbség van köztetek.

Persze ez nektek lehet jó, de legtöbb ember nem ilyen.


Testközelből kellene tudnod, hogy egy ember 30 évesen teljesen máshogy gondolkozik és éli meg a világot, mint fogja azt 50-60 évesen tenni.


Tehát egyáltalán nem óvodás gondolat az, hogy 'nem apukáddal kellene együtt lenned'.


Kérdeznék amúgy egyet tőled. Gyerekvállaláson gondolkoztatok már, esetleg van már?


---------------


A kérdezőnél én sem a korra asszociáltam a probléma okának. Mármint nem azért nem szexelnek, mert 50 éves és elfáradna.

2016. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen házasságban éltem, a párom akkor harmincas éveiben járt. Szétmentünk. Utána lett korban idősebb partnerem, akivel naponta többször volt szex.

Ez személyiség- és nem korfüggő!

2016. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#12-es


Igen, van gyerekem, de nem tőle.

Több gyereket meg nem akarok, mindig is egyet akartam.

Csak tudod nekem vele olyan életemben először szex, amit nem tudok megfogalmazni, meg minden olyan más vele, mint eddig bárkivel.

Mindig jóval idősebb férfiakkal volt kapcsolatom, nem konkrétan így kerestem, hanem így alakult.

Mindenki máshogyan, más típussal lesz boldog.

Azért megtapasztaltam pár dolgot, mire végre tényleg boldog lettem minden téren.Sem kiruccanások, sem este vacsi közben, sem semmikor nem érzem a korkülönbséget.

2016. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem sűrűn fogom erre, de miért nem vagy korosztályod bélivel, vagy 25-30 köztivel, aki megdug rendesen? :)
2016. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mi 31/51 vagyunk és minden nap szeretkezünk.

Nem a korával van a gond,hanem a pasival.

2016. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az a nagy magyar valósàg,hogy 30 éves vagyok,apàm 51,a férjem 28,és semmihez sem vagyunk fàradtak,plàne nem a szexhez,ugyanis fiatalok vagyunk még mind a ketten.
2016. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Sok okostojás jön itt a korkülönbséggel,pedig mint ahogy többen is írták és tapasztalták! ez nem kor kérdése.Sajnos nem vagy egyedül,nálunk is ugyanez a szitu,pedig csak 1,5 év van köztünk.Csak hétvégi szex van,mert hétköznap egyszerűen szóba sem jöhet a téma,a munkája teljesen leterheli agyilag.Szombatra már totál frusztrált vagyok a szexhiánytól,úgyhogy mire odajutunk annyira feszült vagyok,hogy nem tudok eljutni a csúcsra.Gyakran megjátszom hogy elélveztem,de csakis miatta.Nagyon szeretem,22 éve vagyunk együtt,úgyhogy megcsalás sosem jutott eszembe.De nem könnyű így élni.A kapcsolatunk elején,minden jól működött,de most nem tudok tenni semmit,ez van sajnos...
2016. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18%
Kész röhej ez az oldal,szerinted egy 30 éves fiatal csaj,és egy 50 éves papika egy szinten vannak ?A magyar férfiak gyorsan öregednek,(még akkor is,ha itt az ellenkezőjét àllìtjàk),nagyon nem ideàlis ez a felàllàs.De ha hülye vagy,szenvedj csak tovàbb a vénemberrel,én inkàbb keresnék egy fele ennyi idős pasit,de te tudod.
2016. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát 50 évesen már erősen kezd csökkenni a nemi vágy.

De lehet, hogy ez személyiség kérdése inkább.

Én más partnerrel próbálkoznék. Ez csak egyre rosszabb lesz, te meg még 10-20 évig nagyon aktív leszel.

2016. okt. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!