Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Szóval együtt lakok a barátommal és az imént kissé összekaptunk. Az történt, hogy én tegnap főztem kaját, abból maradt egy kevés a mai napra, mivel a párom a munkahelyén reggelizik meg ebédel (nekem csak ebéd van), gondoltam majd vacsorára jó lesz, így nem is készültem főzni.


Na erre hazajött, hogy ő nem ebédelt bent, mert nem tetszett neki a menü, hazaért és megette ami megmaradt tegnapról, most estefele meg elkezdett nyávogni, hogy ő éhes. Hát most este 8-kor nem volt jobb ötletem, minthogy rendeljünk kaját. Erre a párom rendelt 1 db gyros tálat, ami kettőnknek baromi kevés. Mondtam hogy kevés lesz, mire ő azzal hozakodott fel, hogy drága.


Jah és úgy hogy nekem a mai napi kiadásom kb 500 forint volt (az ebédem), ő meg elköltött kb 2000 forintot, mert ő bent kávézgat meg csoki, meg reggeli meg anyámkínja, ebédet meg nem eszik, mert nem tetszik neki...


2016. máj. 20. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegig olvasva ,teljesen jogos. Szerintem nagyon zsugori,csunya dolog volt csak egyet rendelni. En ilyent soha nem tennek senkivel ,nemhogy a baratnommel.
2016. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális fizetések mellett nem lenne ilyen probléma, osztrákba, németbe keresel 1500 eurót ha ketten kerestek gondolhatod mennyi pénz marad kajára, ja és a német aldi olcsóbb, jobb minőség. (ja és ez egy átlagos munkabér, még szakmunkásként is kereshetsz 2k fölött).
2016. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván a rabszolga fizetések mellett az emberek összekapnak ilyen dolgokon, ha rendszeresen kettőtöknek kéne rendelni kajákat, ja és ez volt 1 étkezés, 3-szor mindenki éhes egy nap, plusz még sportolj is mert hűde egészséges és máris 4* eszel elköltesz 1 nap kettőtökre 6-8 ezret ezt mégis miböl.
2016. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Miért a pénzre fogjátok? Mindenki saját maga dönt arról ,hogy szegény -e vagy gazdag! De ez egyáltalán nem a pénzről szólt sokkal inkább a gesztusról,figyelmességről es a megosztozásról. Ha nem teheti meg ,hogy két tálat rendeljen ,akkor vegyen valami olcsóbbat amiből kijön kettő vagy menjen le a boltba es vegyen egy csomag tésztát vagy akármit ami elég kettőjüknek.
2016. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jogos. Minimum hogy ilyen esetben előbb megbeszélitek hogy mit és mennyiért. Ha drága akkor rendeltek olcsóbbat, vagy tényleg lementek a boltba valami egyszerűért.
2016. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!