Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés

Több, mint 3 éve vagyunk párkapcsolatban, de 2 éve távkapcsolatban élünk. Karácsony óta tart, hogy már nem vagyok biztos az érzéseimben. Próbáltam ezen javítani, de sajnos most is ugyan ez a helyzet. Húsvétkor, amikor haza jött, elmondtam neki mindent erről, de kb leszidott, hogy változtassak az érzéseimen, mert ő még most is halálosan szerelmes belém.

Húsvéttól számítva 3 hónapig nem látjuk egymást, mivel nekem is vizsga időszak van itthon az egyetemen, és neki is külföldön, illetve mindketten diákmelózunk a suli mellett.

Mi tévő legyek? Félek a szakítástól, mert ez egy nagyon jól felépített kapcsolat egyébként, a szülőkkel is jó a viszony stb.. és a barátom a mai napig úgy írogat, mintha semmi baj nem lenne, és várja, hogy június végén vagy júliusban találkozzunk.


21/L



2016. máj. 23. 22:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ez így teljesen nem igaz! Azért mert a németet pont nem, de mellette másik 2 nyelvet felsőfokon beszélek, nem gondolom hogy kevesebb lennék tőle, és hogy én nem fejlesztem magam ez totál hülyeség. Egyetemre járok én is, keményen tanulok a jó átlagért és mellette dolgozom is. Nem ülök a babérjaimon, probálok minél több lehetőséget kiprobálni, hogy kijárjam a saját utamat, és hogy senkire se kelljen támaszkodnom. Ha kimennék hozzá, 0 némettel nyilván rá lennék szorulva, ami nálam nem megy. Ráadásul szeretném befejezni az egytemet itthon, ami még jó pár év, mivel az elején járok és msc-re is szeretnék menni.

Visszahúzni pedig eszem ágában sem lenne. Rengeteget támogatom és biztatom,ezért is sajnálom ha én már nem lennék neki, ki tartaná benne a lelket. :(

Ui.: azért mert egyeseknek nincs elég pénze, hogy kint folytassa a tanulmányait nem kell kevesebbnek nézni. Aki kitartó, az itthon is lehet sikeres!!!

2016. máj. 24. 18:36
 12/13 anonim ***** válasza:
Ő kinti èletre rendezkedik be te pedig ithon kèpzeled el a jövőtöket. Amit mèg utolsó hozzászóló îrt abban ennyi az igaz. De ettől még nem vagy rossz. Lehet mèg ezer okod rá a nyelven kîvűl bár igen, az se könnyű dolog. Ha találkoztok beszèld át vele mik az elkèpzelèsei a munkáról, kettőtökről, s annak fènyèben döncs ez a másfél hónap mîg visszajön elèg lehet, hogy átgondolt te mit is szeretnél.
2016. máj. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ez tűnt fel.

"kb leszidott, hogy változtassak az érzéseimen," - hát ez nagyon nagy marha!


De még fokozza is, hogy nem vesz róla tudomást, ha ugyanúgy írogat, mintha nem s tudná, hogy nem ugyanúgy vannak a dolgok.

18 éves korában az emberek nagyon ritkán találják meg a végleges párjukat, hiába a "jól felépített kapcsolat" szóval én nem osztom azt az aggodalmadat, hogy nem találsz még egy ilyen hozzád illő embert. Dehogynem!

2016. máj. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!