Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom facebookon ismerkedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom facebookon ismerkedik más nőkkel mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megkattam a telefonjaba, ahogy más nőknek írogat, szinte szebben beszél velem mit velük. Egyszer már lebukott és azt mkndta h miért zavar mikor minden idejét velem tölti és nem csal meg. De akkor megigerte, hogy nem lesz ilyen többet. Nem tudom mit tehetnek!
2016. máj. 24. 00:32
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
* szinte szebben beszél velük, mint vele.
2016. máj. 24. 00:32
 2/23 A kérdező kommentje:
Velem*
2016. máj. 24. 00:33
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Ebből sem lesz aranylakodalom...szerintem kalap-kabát neki.
2016. máj. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A barátod addig nem csal csak meg, ameddig nem tud valakit befűzni. Ideje másik barát után nézni. Minek neked olyan, aki ezt csinálja? Nyújt valami olyan rettenetesen különlegeset és hihetetlent, amiért ezt elviseled?
2016. máj. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Amíg csak ismerkedik,semmi gond!
2016. máj. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Biztonsagon, szeretetet. De ha ekmondom neki h ezért elkezdi magát kimagyarazni és úgy állít be mintha rn lennék a hibás
2016. máj. 24. 00:42
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságot? Milyen biztonságot nyújt egy hapsi, aki más nőket fűz és szebben beszél velük, mint veled?


Szeretetet? Ez meg alap egy párkapcsolatban.


Neked ETTŐL különleges?


Egy idióta ismerősöm jut eszembe rólad, aki 10+ évig volt egy szar párkapcsolatban és pocsékolta el a legszebb éveit egy baromra, azért, mert a pasi "legalább nem iszik és nem játékgépezik". Pofám leszakad, egyeseknek az ilyen alap dolgok különleges extrák, ami miatt bármit elviselnek...


Hogy ő téged szeret... LOL

2016. máj. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változtatsz a helyzeten, akkor még nem fáj eléggé.
2016. máj. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak addig nem csal meg, amíg nem talál vkit, aki a horogra akad. Nem önszántából nem tette még meg, hanem mert nem jött össze neki
2016. máj. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd már el amit írsz mielőtt leokézod mert ez így elég gáz! Kicsit legyél igényes.

A pasid meg röptesd meg!

2016. máj. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!