Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi ez már? Azt mondta egy nő,...

Mi ez már? Azt mondta egy nő, azért nem ismerkedik velem (neten), mert nem vagyok fent facebookon, és biztos titkolni valóm van? He?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 07:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ez egy gyökér kur.a!

Ne foglalkozz vele!

Tudod Te mennyi Kamupipőke van?

2015. márc. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Azt mondta, így nem tudja leellenőrizni, hogy igazakat mondok-e magamról, meg hogy valóban én vagyok-e én! Mi ez a facebook, valami nyomozóiroda?
2015. márc. 24. 07:26
 3/23 anonim ***** válasza:

Na az ilyen FBkomplexusban szenvedök se népszerüsitik!

Ha valaki nem ott éli az életétár nem is létezik!?

A kedvesemnek sincs FB oldala. Pedig eléggé élő ha együtt vagyunk!

Ja! És 19 éves!

2015. márc. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

#3

Idiota! Ellenőrizgetni akar?

Csinálok 10 perc alatt egy kamu profilt!

Amivel úgy is telivan!

2015. márc. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nem alaptalan a félelme!

Sok kamus van a neten. A facen látod a képeit, látod hogy a barátaival le van fényképezve, van aki még posztol is vagy az ő üzenőfalára posztolnak.

Kamuprofilnál van 1-2 kép, olyan ismerősök akik közül egyik se tudja hogy ki az illető csak visszaigazoltak.


Bár nem mindenkinek van tele képekkel meg posztokkal a face ...

2015. márc. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De most mit tudnék olyat kamuzni, ami nem derülne ki az első találkozásnál? Ennyi erővel egy facebookos is tud kamuzni, hogy ilyen-olyan egyetemre járt, stb.
2015. márc. 24. 07:38
 7/23 anonim ***** válasza:

Tudod #5-ös hány valódi van lekorlátozva? Az enyém is!

Nem csak a FB-on lehet meggyőzödni hogy kamu e!

2015. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, megszabadultál egy ávós vallató tiszttől! :D Van elég rendes lány, aki nem akar lenyomozni téged. Nézz csak körül élőben.
2015. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
10%

Irigylem a problémáidat, Kérdező.

Oké, hogy a lány hülyeséget beszél, mert egy Facebook profil simán lehet kamu is. - DE - Ha rendesen kitöltött profilod van, saját képekkel, illetve leellenőrizhető hogy nem innen-onnen lopott képek, akkor az egy gesztus, hogy kész vagy megmutatni magadat. (Vagy ugye krrva nagyot hazudni, teljes álnéven és ál-élettel, ál-iskolával, ál-barátokkal...)


Ugyanis könnyebb úgy kamuzni, hogy csak egy keresztnevet és egy nick nevet tud rólad biztosan, mint ha úgy kellene kamuznod, hogy egy teljes kamu identitást és kamu sztorit kelljen az életedről.


Most őszintén nem értelek, mi fáj neked abban, hogy regisztrálj kb 10 perc alatt, feltegyél magadról egy normális arcképet profilnak, meg 4-5 fotót magadról és a kedvenc időtöltéseidről a barátaiddal, és máris megnyugodnak a kedélyek.

2015. márc. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

ne tedd, amit a 9 javasol

Az igazság az, hogy ez egy kitűnő lenyomozható rendszer. Volt az iwiw elődje, na azt a készítőitől nagyon hamar megvette a nbh. Percek alatt az összes dolog és kapcsolatrendszere előttük áll, ha valakit keresnek.

Nincs ez másként fb-n sem. Ki sem lehet lépni, csak hibernálódni. Na persze, most jön a fenyegetés: nem vagy fönn? biztos gyanús vagy, vaj van a fejeden!

Hát nem. Azért nem vagyok fent, mert nem egy virtuális végtelenségig kontrollált világban élek, hanem az élő világban,


SZABADON.

2015. márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!