Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom facebookon ismerkedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom facebookon ismerkedik más nőkkel mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megkattam a telefonjaba, ahogy más nőknek írogat, szinte szebben beszél velem mit velük. Egyszer már lebukott és azt mkndta h miért zavar mikor minden idejét velem tölti és nem csal meg. De akkor megigerte, hogy nem lesz ilyen többet. Nem tudom mit tehetnek!
2016. máj. 24. 00:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Felesleges kiemelni, nem kapsz más választ, mint az eddigiek. Vagy írd oda, hogy valaki írja már azt, hogy nem baj, nézesd csak hülyének magad, mert te olyan válaszra vágysz, aztán akkor nem strapáljuk magunkat azzal, hogy segíteni próbáljunk rajtad.
2016. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Goodolom már a könyöködön jön ki a "válj el tőle!" tanácsok, úgyhogy én már, az azutánit mondom: ismerkedj más pasikkal.

Ott a Tinder, kiírod, hogy csak komoly kapcsolat érdekel, különben húzz ballra (és a többi).

2016. máj. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Miert beszelget mas nokkel? Nem vagy neki eleg? Nekem nem kellene tobb, hogy elkuldjem..beszelgessen veled vagy a haverjaival..
2016. jún. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!