Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zöld szemű! Hogy változhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zöld szemű! Hogy változhatnék vissza?

Figyelt kérdés
Sosem voltam féltékeny,exek új csajaira sem,nincs nő akit irigyeltem vna valaha,de az exférjem csúnyán átvert,megcsalt és én bár láttam jeleket,megnyugtatott h nem az,félreértem stb.Most van egy új kapcsolatom,nagyon szeretem,nagyon jól meg vagyunk,nem ad okot gyanakvásra sem,de a feltétlen bizalom úgy mint régen,nem megy.Ha éjjel vki ír neki messengeren,gyomorgörcsöm lesz,ha bulizni megy,bennem a félsz h vkivel megcsal,ha buli után letusol,pláne.Nem turkálok a cuccai közt,nem rinyálok,nem ellenőrzöm,belül rág ez a félelem.Azelőtt az ellentettje voltam,mit lehet ezzel kezdeni? Nem az ő hibája és valahol úgy érzem az enyém sem.
2016. máj. 24. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.Lehet több válasz is.De az is lényeges hogy két ember között lehet ég és föld a különbség.na meg vannak olyan emberek akik mindig ugyanolyan típusú ellentétes nemű partnert választanak valahogy.
2016. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el ezt neki, hogy félsz, hogy elveszíted, amikor elmegy bulizni, vagy éjszaka beszélget, de tedd hozzá, hogy ez nem az ő hibája, hanem az előző kapcsolatod tett ilyenné. Mondd el neki, hogy bízol benne, csak egyszerűen aggódsz. Ezzel kibeszéled magadból, és megnyugszol. Ha normális párod van, meg fog azonnal nyugtatni, hogy nincs miért aggódnod, és talán még figyelmesebb lesz ezentúl.

Ha magadban tartod, azzal csak felőrlöd magad, és egy idő után ez ki fog hatni a kapcsolatodra is.


30F

2016. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-es jót írt, viszont ez sem fog segíteni csak ideig-óráig. Tapasztalat. Égett gyerek fél a tűztől. Ez van. :/

Most hiába mondja a párom, hogy de nem csallak meg, az ugyanolyan, mintha én mondanám magamnak, hogy nem csal meg. Vagy igaz vagy nem.

2016. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Színes kontaktlencse...
2016. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Tulajdonképpen mi a bajod? Legutóbb is láttad a jeleket, csak ostobán elhitetted magaddal, hogy tévedsz. Ebből biztos tanultál, legközelebb majd nem veszed be a mesét, miszerint "ez nem az, aminek látszik". Addig viszont, amíg nincsenek jelek, nyugodj le. Fel fogod ismerni a bajt időben, felesleges előre kattogni?
2016. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Feldolgozod a tényt, hogy átbaxtak. Engem elég aljas módon csalt meg az exem, mégsem vagyok féltékeny a jelenlegi páromra. Egyfelől felfogtam, hogy ez nem az én hibám, hanem az ő önzősége volt. Másfelől az új párom nem az exem, és nem lehet büntetni féltékenységgel az exem hibáiért, és nem elvárható tőle, hogy legyen megértő, mert te lelki nyomorék lettél valaki más miatt. Ez a te belső küzdelmed, nem az ő sara.


Azt kell tudnod feldolgozni, hogy megcsaltak, ha kell szakemberrel. Utána nem lesz gond.

2016. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5# a baj az, hogy már mindent jelnek néz szegény, nem csak azt, ami tényleg az.
2016. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A párom egyszer nagyon durván helyretett, hogy meg ne próbáljam rá vetíteni a korábbi szar élményeimet, mert ő -ő,és nem más.

Nekem használt. Igazán, fel sem vetődik már bennem semmi rossz érzés, noha korábban azért átestem elég durva dolgokon.

2016. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem is megcsaltak,még elég friss a dolog és ráadásul a legundoritobb modon ahogy csak lehet.

El sem tudom képzelni még hogy valaha is ezt fel tudjam dolgozni,de bizok benne,hogy mi hamarabb sikerülni fog remélem neked is sikerül túl tenned magad rajta és ujra 100%-osan tudsz bizni,és igen azt is be kell ismerni,hogy a mostani párodnak semmi köze hozzá amit az exed tett,ennek ellenére szerintem is beszéld még vele,hogy min mentél keresztül,de adj esélyt neki ha van benned egy félsz is,amit nem probálsz nem tudod még soha milyen. Szurkolok hogy bizni tudj ujra!

2016. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!