Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy beszéljen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy beszéljen a terveiről?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki! :)

Én egy 21 éves lány vagyok, Októberben találtam rá az interneten a páromra, s azóta is együtt vagyunk. Röviden a páromról: 38 éves, több mint 100km-re lakik tőlem, s van egy nagyon aranyos nagyfia. Nem zavar a korkülönbség, a távolság. Elfogadtam őt a korkülönbséggel, a távolsággal és a fiával együtt. Nagyon intelligens, aranyos, romantikus, érzékeny férfi. Nagyon szerelmes vagyok. Még soha nem törődött így velem senki mint Ő. Sajnos havonta találkozik. De minden hónapban jön magától, mindig keress mindennap, érzem s tudom, hogy szeret.

A probléma:

Mivel távol vagyunk egymástól ezért én majd szeretnék felköltözni Bp-re, hiszen nem élhettünk örökké távkapcsolatban. És mint minden nő majd pár év múlva szeretnék családot, összeköltözést.. :) És akárhányszor én ezt felemlítem neki, hogy beszéljünk egy kicsit a közös jövőnkröl, egy picit morci lesz, mintha nem akarna róla beszélni. :( Talán félne? Mintha ő úgy lenne vele, hogy majd sodródunk az árral. De én ezt nem szeretem, én szeretem a biztosat. Vagy inkább várjam meg, hogy ő hozza fel saját magától? Ne erőltessem?



2016. máj. 24. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretője vagy csak. Ő nem akar tőled komolyat.
2016. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem gondolja komolyan, vagy egyszerűen csak nem az a tervezgető típus. Az én páromat is alig lehetett rávenni arra, hogy elkezdjünk albérletet keresni, amíg meg nem volt rá a pénzünk.
2016. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
En nem akarlak elkeseriteni (elitelni plane nem, mert en is 21 eves lany vagyok, nekem is volt mar 36 eves parom), de ha egy ferfi nem akar tervekrol beszelgetni ennyi idosen, az annyit jelent hogy VELED nem akar tervekrol beszelgetni. Meg oszinten szolva, innen a tavolsagbol konnyu idealizalni a masikat, mig egyutt elve, megbirkozva azzal hogy neki gyereke van, es valoszinuleg nem fog akarni mar meg egyet 40+osan, az mar nem lesz olyan idealis szamodra sem. Es szerintem o ezzel teljesen tisztaban van, es csak elvezni szeretne amig lehet.
2016. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ájjáj. Nagy a korkülönbség. Majdnem húsz vagy ő meg majdnem 40. Jövőről terel, nem is lesz jövőtök. Nem bántásból, de szerintem szeretője vagy 1., másod sorban is, neki ez így tökéletes, ahogy most van. Nekem is hasonló korú párom van, de én már inkább 30 fele táncolok, meg nem is tereli el a szót a jövőről.
2016. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem vesz komolyan.

Lehet van még rajtad kívül 2-3 nője.

Tudom xarul hangzik,de simán benne van.

Nem látsz bele az életébe,fogalmad sincs,mit csinál.

2016. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy csak az izgalmas kis szereto vagy?
2016. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha a szeretője vagyok akkor miért jön le hozzám minden hónapban és akkor miért költ el majdnem 40.000 forintot minden hónapban arra, hogyha jön akkor bevásárol arra a pár napra. Szeretője vagyok???? A három- négy napban max 4* sexelünk. A szüleimnél is folyton be akar vágodni, látszik rajta, hogy nagyon igyekszik. És már számtalanszor elsírta magát előttem mikor kettesben voltunk és a közös számunkat hallgattuk. És ha a szeretője vagyok akkor miért hív fel minden este, és mondja el, hogy szeret????????
2016. máj. 24. 16:46
 8/13 anonim ***** válasza:
ÉS mért nem beszél veled a terveiről 38 évesen? Szerinted ennyi idős fejjel nincsenek tervei veled, akkor az mit jelent?
2016. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Párszor már említette, hogy ha lesz lakása akkor költözek.
2016. máj. 24. 16:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit írtam,teljesen jószándékból tettem.

Miért nem akar a terveiről beszélni?

Vagy nincsenek tervei, nem tervez veled hosszútávon, vagy titkolni valója van.

Csak ennyit mondtam.

Szerelmes vagy,oké.

Megértelek.

Hogy még ideges is lesz,ha felhozod... hm.40 éves palinak azért már lehet némi elképzelése az életről, vagyis kellene legyen.

Érzékeny?

Lehet.

Lehet épp most húzod ki egy lelki válságból,és csak valamiféle pótlék vagy neki.

Honnan tudod?

Mennyire enged belelátni a fejébe?

Hosszútávon nem akar tervezni,annak oka van.

Mondani meg bármit lehet.

2016. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!