Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy beszéljen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy beszéljen a terveiről?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki! :)

Én egy 21 éves lány vagyok, Októberben találtam rá az interneten a páromra, s azóta is együtt vagyunk. Röviden a páromról: 38 éves, több mint 100km-re lakik tőlem, s van egy nagyon aranyos nagyfia. Nem zavar a korkülönbség, a távolság. Elfogadtam őt a korkülönbséggel, a távolsággal és a fiával együtt. Nagyon intelligens, aranyos, romantikus, érzékeny férfi. Nagyon szerelmes vagyok. Még soha nem törődött így velem senki mint Ő. Sajnos havonta találkozik. De minden hónapban jön magától, mindig keress mindennap, érzem s tudom, hogy szeret.

A probléma:

Mivel távol vagyunk egymástól ezért én majd szeretnék felköltözni Bp-re, hiszen nem élhettünk örökké távkapcsolatban. És mint minden nő majd pár év múlva szeretnék családot, összeköltözést.. :) És akárhányszor én ezt felemlítem neki, hogy beszéljünk egy kicsit a közös jövőnkröl, egy picit morci lesz, mintha nem akarna róla beszélni. :( Talán félne? Mintha ő úgy lenne vele, hogy majd sodródunk az árral. De én ezt nem szeretem, én szeretem a biztosat. Vagy inkább várjam meg, hogy ő hozza fel saját magától? Ne erőltessem?



2016. máj. 24. 14:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem tervez veled hosszútávon.Fiatal vagy könnyű szédíteni.Neki kényelmes így ez a kapcsolat."1 hónapban egyszer lejön" mit mondjak ez nagyon árulkodó.De nem kell megharagudnod a fórumozókra,mert te tetted fel a kérdést, mi csak a véleményünket mondjuk el.Szerintem kár lenne az idődet rá pocsékolni.Idővel valószínűleg te is rájössz. Amikor a rózsaszín köd felszáll,akkor tisztán fogsz látni.Sok sikert hozzá!
2016. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Havonta egyszer találkoztok? Az nem kapcsolat. Október óta 8-szor (!) találkoztatok. Ennél még randizni is többet randiznak az emberek, mielőtt egyáltalán eldöntenék, hogy kapcsolatban legyenek, vagy ne...

De mindegy, te igazából ilyen fiatalon annyira még nem pazarolod az idődet, egy-két év ezen a vakvágányon simán belefér, majd tanulsz belőle :)

2016. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
gyerek csak egy kapcsolatból lehet. annak mi lett a vége? Sok fickó egyszerűen nem akar tartós kapcsolatot válás után. aztán majd idővel ha úgy érzi hogy bízhat benned akkor bele fog menni. Nem kell ezt túlgondolni. Egyelőre neki ez a rendszeresség tökéletesen megfelel. Nem azt jelenti, hogy szeretőnek tart vagy nem vesz téged komolyan. Ha a fia vele él, akkor igen komoly probléma lehetett az előző nővel. Szóval ehhez türleme kell. Legyél vele türelmes és kedves.
2016. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!