Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudtam meg, hogy a férjem (38) titokban egy fiatal gyógymasszőr hölgyhöz jár rendszeresen masszázsra. Nincs köztük semmi, ez biztos. De akkor miért titkolja a férjem?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 21:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen masszíroz az a lány mást is, egyszerűen annyi is lehet, hogy a férjed nem a háta miatt jár oda, hanem élvezi a társaságát, vagy valami. Ilyenkor bekapcsol a vészvillogó mindenki agyában, bármilyen kedves, türelmes párja is legyen, mert érzi, hogy ez azért már túl van egy képzeletbeli határon, akkor is, ha nem csinál semmit, így aztán inkább hallgat róla. Még akkor is, ha nincs semmi.
2016. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nem masszíroz mást, ismerem a lányt és a szüleit, rendesek, a lánnak komoly kapcsolata van és rendes. Szerintem ez tényleg csak masszázs, nekem az esik rosszul, hogy jó ideje jár oda a férjem és eltitkolta. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2016. máj. 26. 15:47
 13/14 Tseppkoe ***** válasza:
22%

Szia!

Mo van veletek?

2020. dec. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tseppkoe ***** válasza:
22%
...mi van veletek?
2020. dec. 14. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!