Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megundorodtam a férjemtől. (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megundorodtam a férjemtől. (? )

Figyelt kérdés

Ma szóba került a babavállalás téma. Nagyon sokmindent megbeszéltünk, átgondoltunk, erre a végén kijelentette, hogyha valaha is gyerekünk lesz, szeretne dns-tesztet készíttetni, "nem azért mert bennem nem bízik, hanem mert manapság senkiben sem lehet megbízni". Annyira nagy sokk volt ez nekem! Soha nem csaltam meg, még gondolatban sem! Imádtam őt, de ezzel a kijelentésével nagyon megijesztett. El szeretne vinni hazugságvizsgálatra is, mert "sosem lehet tudni, mit csinálok a munkahelyemen a férfiakkal."

El sem tudom képzelni, miért nem bízik bennem, még a barátnőim sem jöhetnek át, nemhogy még én menjek! Elmegyek a hazugságvizsgálatra, hogy megtudja, sosem csaltam meg, de azután haza is fogok költözni. Nem tudok gyereket szülni egy ilyen embernek :( Miért kell bebizonyítanom a saját ártatlanságomat?:(


2016. máj. 26. 20:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd ott minél előbb! Az ilyen féltékeny elmebetegek bármire képesek.
2016. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
91%
Menekülj ez az ember beteg!! Nem kell bizonygatnod, kapcsolat bizalomról szól, itt nincs tehàt nem is kapcsolat.
2016. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Nem egy plázacica vagyok, nálam az erényesség, erkölcsösség az alap. Sosem csalódtam még emberben ekkorát. Szerinte azért vagyok most ideges, mert biztos rejtegetek valamit :(
2016. máj. 26. 20:23
 4/64 anonim ***** válasza:
93%

Ez borzasztó :( Igazad van, ha hazaköltözöl.

Én ezt nem tudnám megbocsátani a férjemnek.

2016. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Még a hazugságtesztre elmegyek, márcsak büszkeségből is, de utána elcuccolok anyukámhoz.
2016. máj. 26. 20:24
 6/64 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Te valószínűleg jobban szereted őt, mint ő téged.
2016. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
El sem hiszem, hogy ez velem történik! :( Ma is róla álmodtam, hogy szeretgetem-ölelgetem! Utálom magam.
2016. máj. 26. 20:25
 8/64 anonim ***** válasza:
0%
Szépen terelsz, sajnos meg tudom őt érteni. Senki nem akarja más gyerekét nevelni. Lehet le kellene már szoknod a félrelépésekről.
2016. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy nem eppen a kerdesre valaszolok, de ugyvedkent hadd mondjam el, hogy minden vedencemet le szoktam beszelni a hazugsagvizsgalatrol, mivel nagyon sokszor tevesen allapitja meg, hogy valaki hazudik. Neked sem ajanlom, bar itt nem akkora azert a tet. :)


Ja, es ne szulj neki!


N

2016. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
7%

"Soha nem csaltam meg, még gondolatban sem!"


[link]

2016. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!