Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteggé tesz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy számtalan kérdés született már a témával kapcsolatban, de szeretném mégis megkérdezni, hogy mi a véleményetek.

Barátom rettenetesen féltékeny, mindennapos téma nála a facebook. Kivel beszélgettem, mit beszélgettem stb.

Legutóbb azzal állt elő, hogy szeretné, ha megadnám neki a facebook jelszavamat. Na, ettől teljesen sokkot kaptam. Vannak fiú BARÁTAIM, akikkel nagy ritkán üzenetet váltok, bizalmas hangnemben, és ha azokat elolvasná, tuti, hogy nagy veszekedés lenne. Ő viszont erősködik, ami nagyon szar érzéseket vált ki belőlem. És emellett folyamatosan célozgat, hogy biztos van ott valakim. Volt, hogy hánytam, annyira felidegesített...

Valóban meg kellene adnom a jelszavamat, hogy leszálljon rólam?

Ja, engem sosem érdekeltek az ő levelezései, sms, facebook stb.


2016. máj. 27. 18:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Különben sosem fogsz tudni határt szabni neki.
2016. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Nehogy megadd a jelszavad. A privát szféra még egy kapcsolatban is meg kell legyen, semmi közi a te fb fiókodhoz. Én természetesen szakítanék.
2016. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene megadnod és ne is ad meg neki. Mond meg neki állitsa le a fejét a féltékenységével, mert ha megakarnád csalni akkor nem kellene ahhoz fb. Mindenkinek szüksége van saját kis magánéletre.
2016. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne add meg, ha meg is adnám, akkor még jobban rád szállna, mert legközelebb mást követelne!

Ha nem bízik benned, az nagyon nagy gond a kapcsolatotokat illetően.

El kéne gondolkodni, hogy van-e ennek így értelme, vagy szeret-e annyira, hogy elkezdjen megbízni benned...

2016. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van, legközelebb azt kérné, hogy töröljem ezt meg azt az ismerősömet stb.

Amúgy volt 3 hét mosolyszünet a kapcsolatban, amikor csak keveset beszéltünk, lehet, hogy emiatt viselkedik így. De tisztáztunk mindent, elvileg nem lehetne semmi gond. :(

2016. máj. 27. 18:56
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon szerettem egy ilyen feltekeny onbizalomhianyos sracot,de amikor mar mindenkit elmartam magam mellol es meg akkor is csesztetett h ha egy pasi ult mellettem a buszon,akkor vegiggondoltam h valoban ez a szerelem?Szakitottam vele es iszonyatosan megkonnyebbultem h vege van.Eri az embert eleg xar a mindennapokban nem hianyzik h meg a parja is egy energiavampir legyen.Az ilyenek nem valtoznak.Majd rajossz te is.
2016. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, tényleg reménytelennek tűnik ...
2016. máj. 27. 18:59
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire féltékeny, annak komoly gondjai vannak az önértékelésével. Nincs köztetek semmi bizalom, a vak is látja, már ennyi infó után is.
2016. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Szergej55 ***** válasza:
100%
KUKA!
2016. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám bejárt a barátom a munkahelyemen és elkezdett beégetni, hogy kikkel kavarok a háta mögött.. rámutogatott a srácokra, hogy "na vele?"..aznap délután otthagytam. Soha senkit nem csaltam meg, és nem is voltak féltékenyek az előzőek, de az utolsó borzasztó volt.. teljesen leégetett a kollégáim elött, akikkel egyebként maximum (!) kávét megyek inni,de eszembe se jutott volna bármit is csinálni velük..
2016. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!