Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteggé tesz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy számtalan kérdés született már a témával kapcsolatban, de szeretném mégis megkérdezni, hogy mi a véleményetek.

Barátom rettenetesen féltékeny, mindennapos téma nála a facebook. Kivel beszélgettem, mit beszélgettem stb.

Legutóbb azzal állt elő, hogy szeretné, ha megadnám neki a facebook jelszavamat. Na, ettől teljesen sokkot kaptam. Vannak fiú BARÁTAIM, akikkel nagy ritkán üzenetet váltok, bizalmas hangnemben, és ha azokat elolvasná, tuti, hogy nagy veszekedés lenne. Ő viszont erősködik, ami nagyon szar érzéseket vált ki belőlem. És emellett folyamatosan célozgat, hogy biztos van ott valakim. Volt, hogy hánytam, annyira felidegesített...

Valóban meg kellene adnom a jelszavamat, hogy leszálljon rólam?

Ja, engem sosem érdekeltek az ő levelezései, sms, facebook stb.


2016. máj. 27. 18:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Hát meg ez olyan dolog, hogy ma hiszti, holnap zsarolás, holnapután tettlegesség.
2016. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Talán nem ütne meg azért, bár csapott már az arcomra, csak finoman.
2016. máj. 28. 12:40
 23/31 A kérdező kommentje:

Szerintetek én tehetek róla, hogy nem bízik bennem? Valamit rosszul csináltam, hogy bizalmatlan?

Valahol a saját kudarcomként élem meg. :(

2016. máj. 29. 11:18
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem Te tehetsz róla. Ezek olyan szinten patológiás dolgok. Én most két hónapot külföldön dolgozom, a párom több napos rendezvényen volt, a végén bulizással. Mindketten sok ellenkező neművel is kapcsolatban vagyunk. Nekem van olyan fiúbarátom, akivel a fél életemet megbeszélem, ketten mentünk vele tavaly külföldi ismerőst meglárogatni több napra. Egy szobában aludtunk. A párom is talalkozott régi nőismerősével már kettesben.

Mégsem kérdezte meg még soha egyikünk se a másikat arról, hogy mit beszéltél xszel vagy ynal. Max annyit, hogy hogy érezted magad, és akkor a megkérdezett annyit mesél amennyit szeretne.

Egyszerűen egyikünk sem tölt energiát a másik basztatásával.


Ennél egy kicsit több bizalmatlanság még elférhet, bár én az első korlátozásnál (ami b...tatási szándékkal van és nem vmi normális okból) hátat fordítanék.


Amiket Te leírtál, az szerintem köszönőviszonyban sincs az elfogadhatóval. Egyszerűen normálus ember nem engedhet meg magának ilyen megnyilvánuládokat.

2016. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Friss:

Feltörte a Skype-om, és elküldte, hogy kikkel és mit beszélgettem ...

Szép.

2016. máj. 30. 19:21
 26/31 Költőnő? ***** válasza:
És mondd csak; EZEK után NEKED mi kell még?
2016. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Ez az ember veszélyesebb, mint gondoltam.

Hogy lehettem ekkora hülye?!

2016. máj. 30. 19:49
 28/31 anonim ***** válasza:
Atyaég...
2016. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Az, Atyaég. :(
2016. máj. 31. 10:12
 30/31 Költőnő? ***** válasza:
Remélem ki***tad már.
2016. máj. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!