Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan rossz, mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan rossz, mint egy szakítás?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, összesen 1,5hétig találkoztunk, egy közös ismerősünk volt, de én csak átutazóban voltam ott. Nem történt semmi köztünk, viszont valahogy vele sokkal felszabadultabban beszélgettem, mint másokkal..olyan volt már az első beszélgetésünk, mintha már évek óta ismernénk egymást..és hihetetlen, de mikor néha mesélt magáról, ugyan azokat szeretjük, pedig én egy szóval sem említettem neki azokat.. csak szimplán hasonlítunk illetve egyforma az ízlésünk.

Nem igazán voltunk kettesben, csak néha, de akkor meg csak beszélgettünk, így nem jutottunk sokra, még a számomat sem kérte el.. mondjuk valószínűleg egyoldalú a dolog, de most, hogy rájöttem, hogy nem látom többet, rendesen sírás fogott el, mintha szakítottam volna... pedig ritkán érzek ilyet, és még csak nem is vagyok olyan fiatal.. 27 leszek idén..

Ez normális? Ti éreztetek már ilyet ilyen rövid ismerettség után? Komolyan reménykedek abban, hogy hátha egyszer még találkozunk..


2016. máj. 27. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen persze, addig normális, amíg helyén tudod kezelni és nem ez válik a valóságoddá. Tehát képes vagy feldolgozni és elfogadni, hogy többet lehet, hogy nem találkoztok, lezárod és folytatod eddigi életedet.


Ha abban reménykedsz, hogy hátha még összefuttok valahol és csak ennek élsz, akkor elszalaszthatod azt a férfit, egy álomkép miatt, aki lehet, hogy számodra a nagy ő lenne, de te észre se fogod venni, mert a te kis álomképedet fogod kergetni.


Nagyon belelovaltad magad a dolgokba, fölöslegesen, ezért tűnik rossz érzésnek.

Felejtsd el, zárd le ezt a részt az életedben!


Az élet megy tovább! Ne a csodát várd, te teremtsd meg a csodáidat!

2016. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon értem, mi akadálya annak, hogy felvegyétek a kapcsolatot? Közös ismerősötökkel tudsz beszélni, nem? Akár puhatolózhatsz is, hogy érdeklődött-e irántad, vagy egyből elkérheted az elérhetőségét. Ez már rajtad áll.

Ha ennyire érdekel, járj a végére, aztán így vagy úgy, továbbléphetsz :)

2016. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát én se vágom mit parázol, közös ismin keresztül faceen megkeresed, az már kb mindenkinek van, ha még sincs, akkor telefonszám, és egy sms, vagy valami.
2016. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen.

Nálam történt olyan (nálam is pont 27 évesen), hogy 3 nap után beleszerettem valakivel. Minden olyan érzéssel, hogy már régóta ismerem, hasonlóak a gondolataink, stb.

2016. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!