Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok ha a 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ha a 20 éves barátnőtök az ismerkedés folyamán és a kapcsolat elején is végig eltitkolta, nem szólt arról, hogy 10 hónapos gyereke van? Az zavar, hogy nem volt őszinte. 21 f

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 19:59
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Ő mondta el az egészet.
2016. máj. 29. 20:53
 12/28 anonim ***** válasza:
72%
Nehéz ügy, bár én nem folytatnám vele. Aki ezt le meri tagadni, az idővel mást is le fog tagadni.
2016. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi legyen ebből az egészből.
2016. máj. 29. 21:20
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Bár én is nő vagyok, de azért zavarna egy ilyen hazugság, persze. Miért kell ezt titkolni? Egy gyerek az egyik legszebb dolog az ember életében és sokkal jobb eleve így párt keresni. Komoly dolog, ezért mindkét félnek számolnia kell vele. Az asszonyság csak szórakozni akar.
2016. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
63%

Teljesen normális, hogy a kapcsolat legelején, különösen az ismerkedés fázisában nem mond el magáról ilyeneket. Azt se mondta volna el, ha Alzheimer-kórós édesanyjának ő az egyetlen támasza, vagy ha valami súlyos krónikus betegsége van, vagy a családjában van valamilyen örökletes ártalom.

Ha már tényleg összetartozó párnak érzitek magatokat, akkor viszont záros határidőn belül tisztázni kell az ilyeneket, mert lehet, hogy a másiknál ez kizáró ok.

2016. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Érdekes ez az egész gyerek sztory.
2016. máj. 29. 21:27
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
14-es vagyok és egyébként... 2 gyermekes anyuka vagyok, de eleve nem tudnék olyan társsal lenni, aki nem fogadja el 100%- ig a gyerekeimet. Ez kiemelten fontos. Aki nem akar gyerekeket, az később sem fogja akarni. Tehát fel nem foghatom, milyen okból hallgatta el. Nem tudnám komolyan venni.
2016. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Én nem sok évvel vagyok idősebb a kérdezőnél, mégis azt mondom, hogy a mi korunkban azért ez elég fontos információ.
2016. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%

#9! Úgy véded és úgy beszélsz róla, mintha csak egy jelentéktelen tényező lenne egy kapcsolatban, pedig azért más gyerekét bevállalni nagyon is komoly döntés!


Én nagy valószínűséggel azonnal otthagynám és nem csak a gyerek miatt (eleve már a saját családi hátterem miatt se vagyok hajlandó más gyerekének a nevelőapja lenni), hanem azért is, mert egy ennyire fontos dolgot eltitkolt. Nem kell olyan társ, aki ilyen csellel kezdi a kapcsolatot.

2016. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom a gyerekevel, csak nen értem miért most derül ki ez az egész.Meg akkor mikre számítsak tőle a jövőben.
2016. máj. 29. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!