Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok ha a 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ha a 20 éves barátnőtök az ismerkedés folyamán és a kapcsolat elején is végig eltitkolta, nem szólt arról, hogy 10 hónapos gyereke van? Az zavar, hogy nem volt őszinte. 21 f

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 19:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
90%

Nem esne jol, de ha ezen kivul minden mas mukodik akkor ezert nem hagynam el. Velhetoleg azert nem mondta el, mert attol felt, hogy ez kizaro tenyezo lesz, kesobb meg mar felt bevallani.


Mindez nem mentseg, de magyarazat. Senki nem tokeltes, o ettol meg lehet egy egyenes jellem, sot lehet a tarslelked is, meg fanatsztikus ember de senki nem tokeletes:-))


A te dontesed, h mit kezdesz a dologgal, de sztem ez nem szakito ok.

2016. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Azt is állítja, hogy ő akarta a gyereket, csak beteg lett és azért nem szólt, mert a problémáival nem akart terhelni stb..kimagyarázások. Itthon se tudom mit mondjak erről az egészről.
2016. máj. 29. 22:53
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem bírom a hazugságot, de azt gondolom, hogy attól tart, hogy ez olyan hátrány, amivel sohasem találna senkit.

nekem volt ilyen kapcsolatom, ott világos volt, hogy van gyerek, nem gátolt az semmit.

Alaposan megbeszélném vele, hogy ez nem lehet módja a közös életnek.

Szerintem menni fog.

2016. máj. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
29%
Háát.......Nő vagyok;van gyerekem is. Én tuti elmondanám a legelején. Szerintem úgy lenne korrekt. A helyedben viszont elgondolkodnék azon;hogy már az elején ilyet eltitkol;így hazudgál;átver mi lesz később. Ezek után biztos nem tudnék bízni benne.
2016. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Flogeir ***** válasza:
67%

Én meg tudom érteni a lányt, bár nyilván jobb mindent tiszta lappal kezdeni. Nem jött le, mennyi ideig tartott ez az ismerkedési fázis, de azért ha nem várt hónapokat a bejelentéssel, és ő maga mondta el, ezúttal már részletesen a történetet, akkor szerintem ez teljesen megbocsátható és túl kell tenni magad rajta. Az esetleg nem árt vele tisztázni, hogy akkor tegyetek ki minden csontvázat a szekrényből, és akkor most tisztázzatok mindent, ami zavaró lehet a múltból. Persze kölcsönösen, neked se kelljen hónapokkal később magyarázkodni semmin.


40F

2016. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nem is beszélünk szinte azóta és még ő sértődött meg.
2016. máj. 31. 22:22
 27/28 anonim ***** válasza:
50%

Hát az gáz!

nem kéne hamut szórni a fejére, de azért azzal tartozna, hogy most utoljára elmesélne még minden esetleges titkát, hogy akkor mostantól tiszta lap, tiszta helyzet.

Ez a megsértősdi arra utal, hogy szerinte az ilyen titkolózás a normális élet része - az meg nem túl biztató.

2016. jún. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ugyan miért kellene egy lánynak azzal kezdeni, hogy figyelj csak, nekem van egy zabigyerekem és szeretnék veled járni.

Ha megérdemli a lány úgyis el fogod fogadni ebben az esetben is. Ha pedig nem, akkor teljesen felesleges volt elmondania. Ezek szerint csak megtudtad! Gondolom elmondta, akkor pedig miről beszélünk?

2022. febr. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!