Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem elégít ki a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elégít ki a barátom szex előtt/után?

Figyelt kérdés

Ő ugye elmegy szex közben, de én nem tudok. Sok mindent próbáltunk, de nem megy. Csiklósimogatással elmegyek, ujjazással nem. De kB 2-3 hete szinte alig nyúl hozzám. Én gyakran leszopom vagy kiverem neki, plusz szex közben is elmegy, de nekem ezt nem adja vissza. Már beszéltem vele régebben, akkor jó volt minden, most megint nem. Most azt mondta, elfelejti, és azért nem csinálja... Nem értem, hogy lehet ezt elfelejteni. Egyébként ápolt és tiszta vagyok, szóval nem ez a gond. De ha meg mondom neki, hogy nyalj ki kérlek, az olyan gáz, ezt magától kellene csinálnia, nem?

Ettől eltekintve tökéletes a kapcsolatunk, minden szuper, csak ez nem. :(

3 éves kapcsolat. 19L, 20F



2016. máj. 29. 20:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég önző :( Az én párom mindent megtesz, hogy elmenjek. Soha nem hagy "cserben".
2016. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem ugyanez a helyzet nálam is.

Még talán rosszabb is, mert én rendszeresen jelzem neki, elmondom mit szeretek (ráadásul Ő valami félelemetesen jó benne, amit nem egyszer mondtam is neki, így még rosszabb, hogy kimarad). Indok nincs: csak 'fáradt', 'majd máskor', 'akkor inkább ne is csináljuk'.

Én rettentő gyors tudok lenni (a fent leírt 15 perc, az olyan 6-7 orgazmusra is elég), ápoltság stb. teljesen alap, és igen a részemről minden odaadás megvan :D

Mégis minden hiábavalónak tűnik, mindegy hogyan kérem. Erőszakoskodni, könyörögni vagy zsarolni meg sosem fogok, az egész olyan abszurd.

Sajnálatos módon nem csak ezt, hanem alapból a szexet is 10/8x nekem kell kezdeményeznem, és ilyenkor még jobban elvárja, hogy mindenfajta bevezető nélkül (mármint az én részemet tekintve) azonnal készen álljak. Kevés ideig bírja, és utána 'magamra hagy'.


Az egyik legjobb ember a világon, minden szempontból összeillünk. Van humora, okos, tájékozott, talpraesett, NAGYON kedves, a céljaink közösek.


....de lehet hogy emiatt mégis vége lesz. Mert ez valami félelmetesen nagy önzőség és a másik teljes lesz*rasa. És így ezzel valahogy nekem a szerelem sem stimmel, mert akkor nem kicsit érdekel a másik.

2016. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%

Az én barátom is kielégít, sőt azaz első, hogy kielégüljek, utána jön csak ő. Én elég nehezen megyek el, van hogy kell 20-25 perc is, de ha kell csókolgatja a mellem, játszik velük, simogat stbstb, hagyja hogy az történjen ami nekem a legjobb. (Én se megyek el ujjazással.)

Ezután szexelünk egyet, vagy jön az orál, mikor hogy.

Volt már olyan is, hogy csak nekem volt jutalom. De persze az is előfordul, hogy kevés időnk van és én nem megyek el, de ilyenkor is azaz első szava, hogy "szeretlek, legközelebb többet kapsz", és ez meg is valósul. :)

Nálunk azaz első hogy a másiknak jó legyen, és ha mégse jön össze, alig várjuk hogy legközelebb még jobb, tökéletesebb legyen. Ez így normális.

Ha egy ideje nem volt nyalás, van hogy mondom neki, hogy szeretném, és akkor tudom hogy ha nem is azonnal de napokon belül lesz az is. Úgy konkrétan ráerőltetni nem szoktam, de ha pl ő is jelzi hogy mostanában nem volt orál annyi, akkor legközelebb beiktatom jobban azt is. Amit a másik kér és kíván igyekszünk megadni.

Előttem már mindent leírtak, ha nem változtat a barátod, szerintem is keress olyat akitől megkapod azt amit adsz.

2016. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe,felizgatnám,meglovagolnám,majd leszálnék róla,kielégíteném magam,és a homlokára nyomnék egy puszit,hogy szuper volt Édesem! Persze szigorúan úgy hogy ő nem élvezett el.Ha reklamál mond neki azt hogy most te voltál a gyorsabb:D
2016. máj. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Suttyó.

Túl jó dolga van, és igazából egy szopógépnek tekint.

Bár bocs... ez nem "tökéletes kapcsolat"

2016. máj. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%

A miértre nem tudok válaszolni.

De arra igen, hogy mit csinálj!

Először is : nem szégyen elmondani abban a pillanatban, hogy mit szeretnél! Még ha tudhatná is, hogy mi jó neked, a farka veszi át az irányítást! Mond higy előbb nyaljon ki, utána jöhet minden más.


Ha nem akarod mondani, akkor csak döntsd hanyatt, de ne kezd el azonnal szopni, hanem ülj a szájára, es fraanciázzatok!


Ha ezeket elutasítja akkor tényleg baj van, s nem akar veled foglalkozni.. 😒

2016. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit értessz azon, hogy különben minden szuper? Valamiért olyan érzésem van, hogy ha ezt a nyalás-dolgot nem tudjátok lekommunikálni, akkor abból a kapcsolatból csak a külsőségek vannak meg, lófaszt szuper az.
2016. máj. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Önző a barátod...

Minden nem lehet szuper, hisz ez a dolog nem úgy működik köztetek ahogy kéne.

Szóval dolgozzatok a megoldáson, mert ez messze van a "szupertől".

2016. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A minden szupert úgy értettem, hogy a szexuális életet leszámítva mindig figyelmes, kedves, romantikus. Nem tudom, hogy ez miért nem működik, hiszen már mondani szoktam neki, hogy mi a baj. Legutóbb amikor szóltam, utána rendben volt minden, csak nem értem, miért kell emiatt szólni...
2016. máj. 30. 17:38
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell szólni, mert egy önző pöts, akit abszolúte nem érdekel, hogy neked jó-e a szex.
2016. máj. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!