Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már a férfi nem akar szexelni? 28/N

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt a párommal.És az utóbbi 1,5 hónapban ha szexre is kerül a sor, vagy lekonyul, vagy csak abba hagyja, vagy nagyon nehezen megy el.Előtte mindig gyorsan el durrant..Én 3 év után nő létemre is kívánom vele..Ő 31, én 28.Nem híztam el, ugyanúgy adok magamra mint mikor össze jöttünk..Szerintetek mi a gond?Ő a munkahelyi stresszre fogja.

2016. máj. 30. 07:19
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Miguel ezt jo olvasni :)
2016. jún. 1. 09:52
 22/24 anonim ***** válasza:
43%
Egészséges férfi naponta 1-2* kiveri, akár van szex akár nincs... Ahol csak heti 1 igény van, az nem romantika, hanem a libidóval vannak komoly bajok...
2016. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

#1.

Nagyon ugy fest, hogy tenyleg cink hiany all a hatterben...utana lestem neten, es szinte minden tunet passzol ra

Utolso:napi 1x 2x...ket munka kajaszunet kozott??:)) nem tinedzser emberrol beszelgetunk...munka utan meg velem van.

2016. jún. 2. 11:03
 24/24 anonim ***** válasza:

ez egy probléma köztetek, a problémákat meg egy kapcsolatban meg kell beszélni. ne támadd le vele, pláne ne számonkéréssel indíts, hanem őszintén, megértően és érdeklődően fordulj felé. hallgasd meg, hogy milyen gondjai vannak, mik nyomasztják.


próbálj nyugodt környezetet teremteni otthon, főleg a szexhez. esetleg próbáld meg elvinni egy wellness hétvégére, hogy ott ellazuljon és hátha akkor menni fog. persze mindezt nehéz lehet összeegyeztetni a munkahelyi stresszel, ha nagy a nyomás, sok a munka, határidők, akkor nehezebben tud kiszakadni belőle akár szabad estékre is, nemhogy egy egész hétvégére.


mindenképpen a kommunikáció és a megértés a legfontosabb, csak utána tudtok tovább lépni a megoldás felé - különben csak feltételezések és összeveszés lesz.

2016. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!