Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, nagyon elrontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Tegnap este lefeküdtem a barátnőmmel hosszú távollét után. Nagyon kanos voltam, amikor szólt, hogy elég, hagyjam abba, akkor nem tettem meg, amikor pedig le akart tolni magáról, megütöttem, lefogtam és nem álltam le. Nagyon sajnálom, ezerszer megbántam, mentségemre semmi sem szolgál. Próbáltam kiengesztellni, hívtam milliószor, írtam neki, próbáltam megkeresni, de semmi. Miután elment (el tudott menni) semmi hírem róla, nem reagál vissza.

Nagyon szeretem, nem akarom elengedni, meg akarom menteni a kapcsolatot. Mit tehetnék? Hat éve vagyunk együtt, sok mindenen túl vagunk már de ilyen nem is volt még.

Ő 19, én 20.

Kérlek, segítsetek, köszönöm.



2016. máj. 31. 19:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Okos lány. :-) Tőled menekülni, te vadbarom állat.
2016. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Remelem feljelent. Ez nemi eroszak te idiota...ennyit a pasikrol. Nem lehettel ennyire kanos..
2016. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
A kell szócska kimaradt. Szóval tőled menekülni kell.
2016. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Valóban nincs mentség arra, amit tettél, és teljesen jogos és érthető a barátnőd reakciója. Hat év ide vagy oda, ezután már soha többé nem fog tudni megbízni benned, nem jelentesz neki biztonságot. Jogosan fog tőled félni, és jogosan lesz arra felkészülve, hogy ezután bármikor kijöhet belőled az agresszív állat, verheted, bántalmazhatod őt.


Én egyetlen megoldást látok, irány a pszichológus, mert az nem normális, hogy ilyet teszel valakivel, akit szeretsz, és egyáltalán nem vagy tudatában a következményeknek akkor éppen... Konkrétan megerőszakoltad és fizikailag bántalmaztad őt, jó lenne utánamenni egy szakemberrel, hogy ez mégis mi a fene volt és hogy voltál képes ilyesmire.


De a legvalószínűbb az, hogy egy életre elveszítetted őt, és teljesen jogos. Mi négy éve vagyunk együtt a párommal, idősebbek is vagyunk kicsivel nálatok (21-22), és a közös jövőnket tervezzük. De ha egyszer ilyen történne, soha a büdös életbe nem állnék vele szóba, és semmilyen módon nem tudná elérni, hogy megbocsássak neki.

2016. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

"Nagyon sajnálom, ezerszer megbántam, mentségemre semmi sem szolgál."

Ezekután nem is értem a fő kérdést.

2016. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
Semmit nem rontottál el, sőt, szerintem verd is még meg egy párszor, hátha végre feltűnik majd neki 6 év! után hogy milyen vagy valójában.
2016. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%

Az a vicc, hogy már sok mindenen túl vagytok, holott alig vagytok húsz évesek. Két, kiégett ember....


Egyébként ezt nemi erőszaknak hívják.

2016. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%

Magyarán te megerőszakoltad a barátnődet.

Megérdemelnéd a feljelentést, de örülj mint majom a farkának, hogy nem tette meg!

2016. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Azt, hogy sokmindenen túl vagyunk, úgy értettem, hogy sokat voltunk együtt, sok életszituáción estünk már át közösen. Szexualitás az ő kérésére csak 2 éve van.

Egyébként, tényleg nem voltam teljesen magamnál, aznap ittunk egy keveset, de ez nem mérvadó, tudom, ezzel nem takarózok.

Persze, feljelenthet, és csak reménykedek, hogy nem fog.

Azért, én még próbálkozok, mert szeretem és remélem, hogy a csalódás ellenére ő még viszont szeret engem.

2016. máj. 31. 19:40
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
attól a pillanattól kezdve, hogy azt mondta "ELÉG!", onnantól kezdve ez szexuális erőszak.... ha nem jelent föl, akkor már annak örüljél önmagában... bár szerintem nem fog, nem hiszem, hogy bosszúvágy lenne benne, inkább rettenetesen szomorú, és kiábrándult...
2016. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!