Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? A barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? A barátnőm vagy pedig a barátaimat? F 20

Figyelt kérdés
Bő 1 éve vagyok együtt a barátnőmmel és elég sok problémánk és veszekedésünk adódott a barátaimmal kapcsolatos dolgokból. A barátaim nem hívták őt sehova és sokszor még csak nem is köszöntek neki. Eleinte nem nagyon foglalkoztunk a dologgal, de aztán egyre több veszekedés lett belőle, hogy nem hívják és az pedig nem tetszett neki ha én hívtam. Szóval elég rosszul esett neki a dolog. Végül az volt már, hogy nem szerette volna, hogy este elmenjek velük szórakozni vagy moziba stb. és már az egyik esetnél szakítani akart mert elmentem velük. Attól függetlenül, hogy szeretem, azért szükségem van a barátaimra is, de engem is zavar, hogy sosem gondolnak a barátnőmre. Most pedig már a harmadik ilyen eset történt, hogy inkább elhagy ha találkozom azokkal a barátaimmal, akik nem képesek köszönni vagy gondolni rá. Nem tudom mi tévő legyek hiszen szeretem őt, de semelyik felet sem szeretném elveszíteni.

2016. jún. 1. 00:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
6%
Válaszd a barátaidat, csajt bármikor találsz
2016. jún. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
4%

1. Még jó hogy nem a csajod jár a barátaid fejében. Ha a leányzó igényli ezt akkor lehet hogy ott a "probléma"

2. Ha "elmész velük elhagy" mivan ?! (ez lelkiterror/zsarolás öcsém, csak mesélem).

3. A kapcsolatodnak vége.

4. Gyász szakaszai.

5. Találsz egy normális jóravaló leányzót.

Három választásod van: csaj, barátok, őrlődés. Nem számít hogy az első kettő közül melyiket választod, csak a harmadikat ne.

2016. jún. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Elég tapló barátaid lehetnek, ha még köszönni sem képesek. Ezzel nem a barátnődet akarom védeni, de miért esik nehezükre a köszönés? Ez egy alapvető dolog. Miért nem kérdezed meg őket amúgy, hogy mi a bajuk a barátnőddel? Egy éve vele vagy, a haverjaid meg még egy hellora sem méltatják? Csinált talán valami ellenszenves dolgot a barátnőd, hogy folyamatosan ignorálják? Nyilván nem kell mindig mindenhova őt is hívniuk, ha veled akarnak programot csinálni, de elfogadhatnák, hogy egy pár vagytok és néha megerőltethetnék magukat.
2016. jún. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%
Ja még valami: az viszont elég erős, hogy azzal "fenyegetőzik", hogy elhagy, ha elmész velük ide-oda. Attól, hogy az embernek barátja/barátnője van, nem jelenti azt, hogy a barátait hanyagolnia kell.
2016. jún. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%
Egyértelmű hogy a barátok. Sosem választanék olyan nőt aki választás elé állít.
2016. jún. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Mivel a barátnőnek azóta van baja a barátaiddal, mióta ők bunkóznak vele, ezért egyértelműen a barátnőt választanám.

Nyilvánvalóan ilyen szituációban senki nem tapsikolna, hogy az őt ékező, semmibe vevő másokkal megy el szórakozni a párja.

Az rejtély hogy a barátaid miért utálják a csajt. Ezt jó lenne kideríteni.

Amúgy meg mivel fel tudott merülni ez a kérdés benned egyáltalán, így én is arra szavazok, hogy dobd a csajt, mert az nem normális kapcsolat, ahol a sorrendiségi kérdés egyáltalán felvetődik.

2016. jún. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Lehet,hogy ezt a lanyt amugy sem venned felesegul foleg mert meg fiatalok vagytok.Tobbek kozott ezert is mondjak,hogy jobb dontes,ha a barataidat valasztod.Viszont a barataid is legalabb,vagy megjobban taplo modon viselgednek,mint a baratnod.Ok levegonek nezik es bunkok vele,a lany meg erthetoen probalja kezelni a helyzetet,bar kisse eltuloz egy ket dolgot,mint pl azt hogy zavarja ha ot nem hivjak.En nem is akarnek olyan tarsasaggal menni sehova ahonnan kineznek.Itt neked kellene elsimitani a dolgokat,de te ink.konnyebbik utat valasztod. Ne barstaid dontsek mar el,hogy te kivel legyel.Vagy ha annyira az szamit,kerd meg oket keressenek neked olyan csajt aki nekik is szimpi.Am az is lehet csak pusztan irigysegbol ilyen rosszindulatuak.Elkene gondolkozni,hogy menyire igaz barataid vagy csak siman haverok.Ha tenyleg nincs kulonosebb oka amiert ilyenek vele es te dobod a lanyt,keszulj fel hogy a kovetkezo is igy jar.Forditott esetben neked hogy esne egy ilyen?
2016. jún. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Ezek nem baratok, h a bnodet szsndekosan eluldozik. Nem szep dolog szetvalasztani egy part. Nekem ilyen baratok nem kellenenek. En lecserelnem az ilyen baratokat. A bno meg maradna.

Nalunk se akarnak szetvalasztani minket a baratok.

N

2016. jún. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld összehozni a kettőt... Nem tudom, mi ez az elvárás, hogy a barátaidnak el kellene őt bárhová hívniuk... Neked kellett volna ezt úgy eleve intézned, hogy onnantól, hogy volt barátnőd, a barátaid tudják, hogy ti ketten vagytok... Ha téged hívnak, akkor ketten mentek...

Azt értsd meg, hogy ők a te barátaid, nem pedig a baátnőd barátai... Nem kötelességük kedvelni a barátnődet...

Viszont kötelesek elfogadni, ha te sehová nem mész nélküle...

Egyébként a barátok gyorsan kikopnak, a barátnő meg bár ma már nem divat, de kitarthat egy életre...

33/nős férfi.

2016. jún. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Ismered azt a közmondást, hogy madarat tolláról...?

Maximálisan megértem a barátnődet. Egy dologgal nem értek egyet, hogy fenyegetőzik, minek? A második ilyen után kidobtalak volna. Na nem azért, mert barátkozol, hanem akikkel és még csak kiállni se vagy képes értem.

2016. jún. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!