Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? A barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? A barátnőm vagy pedig a barátaimat? F 20

Figyelt kérdés
Bő 1 éve vagyok együtt a barátnőmmel és elég sok problémánk és veszekedésünk adódott a barátaimmal kapcsolatos dolgokból. A barátaim nem hívták őt sehova és sokszor még csak nem is köszöntek neki. Eleinte nem nagyon foglalkoztunk a dologgal, de aztán egyre több veszekedés lett belőle, hogy nem hívják és az pedig nem tetszett neki ha én hívtam. Szóval elég rosszul esett neki a dolog. Végül az volt már, hogy nem szerette volna, hogy este elmenjek velük szórakozni vagy moziba stb. és már az egyik esetnél szakítani akart mert elmentem velük. Attól függetlenül, hogy szeretem, azért szükségem van a barátaimra is, de engem is zavar, hogy sosem gondolnak a barátnőmre. Most pedig már a harmadik ilyen eset történt, hogy inkább elhagy ha találkozom azokkal a barátaimmal, akik nem képesek köszönni vagy gondolni rá. Nem tudom mi tévő legyek hiszen szeretem őt, de semelyik felet sem szeretném elveszíteni.

2016. jún. 1. 00:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

20:

Nem, nem csak az alapján kell választani két ember között, hogy melyiküket milyen régóta ismered.

Vajon joggal bunkóznak vele vagy sem? Vagy a csaj (mint a legtöbb nő, akik érzékenyebbek minden hülyeségre, mint a férfiak) olyat vesz bunkózásnak, ami nem is az?

Abban EGYETÉRTEK VELED, hogy a legjobb inkább az lenne, ha a kérdező barátja leültetné akár külön-külön, akár együtt a barátnőjét és a barátait és megbeszélnék ezeket a dolgokat. Jobb lenne, mint ez a szarkavarás, ami most megy.


Nem hiszem hogy birtokolni akarnának a saját barátaim, mert nekik is szoktak barátnőik lenni és abban hogy mikor mennyit találkozunk, mennyit foglalkozunk egymással, vannak hullámvölgyek természetesen.

Azt már kamasz koromban megtanultam, hogy rossz ötlet olyan programokat szervezni, ahol mondjuk ott van 3-5 jó barát és ezen barátok közül 1-2 a barátnőjét is hozza. Ilyenkor a férfi alapból csak szinte a barátnőjével törődik, foglalkozik, tehát semmi értelme az ilyen "közös találkozóknak", mert az én múltamban az ilyenek mindig arról szóltak, hogy aki a barátnőjét vitte (akár én, akár más voltam az), az mindig csak őt babusgatta. Ennek pedig semmi értelme.


Próbálok kompromisszumokat keresni.

Szerintem az élet rengeteg területén két azonos nemű ember, akik jó barátok sokkal-sokkal jobban és mélyebben megérthetik egymást, mint két ellenkező nemű ember, legyenek akármennyire is szerelmesek egymásba. Ezért butaság hanyagolni a barátokat a kapcsolat ellenében is. Mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vannak olyan témák az életben, amiket a pároddal egyszerűen nem tudsz megbeszélni.

2016. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Kedves 21.valaszolo ertem en ez a te sztorid,de en a kerdezoere valaszoltam :DD
2016. jún. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!