Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam neki, hogy én így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam neki, hogy én így befejeztem?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal és már másodjára van az, hogy ha összeveszünk napokig nem keres és ilyenkor úgy érzem mintha nem is lenne senkim. Nem látom így értelmét a dolognak, pedig szeretem. Pedig mikor múltkor volt így mondtam neki, hogy ez így nekem nagyon rossz. Ráadásul ő bántott meg engem. Tegnap voltam orvosnál és tudta, hogy megyek, de meg se kérdezte mi volt, ez is rosszul esik nagyon.

2016. jún. 1. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen mondhatod
2016. jún. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elég kevés egy kapcsolathoz, hogy te szereted.

én a szomszéd nénit is megkérdezem, ha tudom, hogy valami fontos orvosi dologra ment.

Jó, ha vagy, de ha nem vagy az se baj - valahogy így látja, szerintem.

2016. jún. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell mondani, majd észreveszi.


Te meg tedd meg magadnak azt a szívességet, hogy letiltod mindenhol, törlöd a számát, és így nem áll fenn az a veszély, hogy te írj rá "véletlenül".


Ha esetleg még keresne, akkor nézzél rá csodálkozó nagy őzike szemekkel, hogy de hát már szakítottatok, összevesztetek, otthagyott lógva, szó nélkül lelécelt.


Az, hogy ő nem mondja ki, hogy vége, még elég egyértelmű tud lenni, legfeljebb azért keres téged újra, mert pár nap alatt nem talált még új csajt, és kéne egy kis szex. De amint valami nem tetszik neki, újra be fog sértődni, szó nélkül eltűnik, és nyugodj bele, hogy ő is úgy tekint magára, hogy ő most szingli pasi. Magyarán csajozik, ismerkedik, és te megint csak akkor kerülsz képbe, ha áll a dákó, és nincs még meg az utódod.


Tudom, miről beszélek, tapasztalat.


Ne alázd meg magad egy ilyen "kapcsolatban", ahol letesz, felvesz, ahogy neki épp kényelmes.


Most már eltelt egy kis idő, túlvagy a nehezén, ha újra beengeded az életedbe, csak az agóniát nyújtod el.


Ha úgy érzed, hogy nincs senkid, tegyél róla, hogy legyen! Ismerkedj, randizz, és hidd el, mire észbe kapsz, már lesz egy normális pasid, aki nem menekül el napokra az első vita után.

2016. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mond nyugodtan, mert nem igazán foglalkozik ezzel és nem tűnik úgy mintha különösebben érdekelné. Lehet várhatnál hetekig hónapokig míg észreveszi, nem veszítesz semmit azzal ha szólsz.
2016. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pedig érzem, hogy szeret meg mondja is. Visz kirándulni, ágyba hozza nekem a reggelit, vesz ajándékokat. De ilyenkor nem értem, hogy én nem is hiányzok neki vagy mi.
2016. jún. 1. 09:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodt szívvel kimondhatod, hogy vége!


Ez a pasi sosem fog rád figyelni, duzzogni fog egész életébe és neked állandóan a kedvébe kell járnod. Kíméld meg ettől magad és mond hogy viszlát!


Ne legyen kifogás az,hogy de szereted. Tiszteld magad annyira,hogy kilépsz egy olyan kapcsolatból,amiben nem vagy boldog. Egy dolog a szerelem, másik dolog az, ha totális idiótát csinálsz magadból. Kitartást!

2016. jún. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerethet ha fél éve vagytok együtt és igy viselkedik, ráadásul nem először.
2016. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ülj le vele,adj neki egy esélyt,de nagyon komolyan mond el,hogy még gy ilyen és vége. De akkor vess is véget!Nem tudja kezelni a konfliktust,inkább elmenekül.Hidd el tapasztalatból mondom,hogy hosszabb távon ez nagyon nagyon rossz! És nm éri meg!
2016. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, ezt láthatóan nem érdemes erőltetni. Keress olyat, aki megbecsül.
2016. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, mit mond, hanem mit tesz! Mondani könnyű, hogy szeret, ha van pénze ajándékot se nehéz venni, de így a kutyámmal se bánnék, ahogy ő veled. Szereted és bármit megcsinálhat, úgyis megbocsátasz meg még te puncsolsz. Ennél jobbat érdemelsz!
2016. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!