Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt meglehet bocsajtani?

Figyelt kérdés
Megcsalt a baratom tobb mint 2 ev utan. Mind a ketten eleg fiatalok vagyunk. Neki a munka miatt el kellett koltoznie, igy csak hetente kethetente lattuk egymast. Sokat veszekedtunk. A csaj mondta el nekem, hogy megcsalt a baratom vele. Nyilvan most hivogat es probalja helyrehozni. A megcsalas szo alatt azert ertem hogy lefekudtek. Nagyon szerettem en nagyon biztam benne. De ez a bizalom most jelenleg nincs. Kolcsonosen segitettuk egymast, az eljegyzesen is gondolkoztunk mar, a jovonket teljesen kozosen epitettuk. Az utobbi idobe nagyon elhanyagoltuk egymast, reszben miattam reszben miatta es a sok veszekedes melyitette, egyszer tette meg az indoka az volt hogy vigasztalasra vart de most hogy elvesztett rajott hogy ki szamara a fontos es allitasa alapjan a csillagokat is lehozna. Meglehet ezt meg bocsajtani? Hogy tudnek ujra bizni benne?
2016. jún. 2. 07:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálam a megcsalás nem megbocsájtható. Szinte egyik esetben sem.


Mi lesz később, ha olyan helyzetben leszel/lesztek, hogy 1-2 hónapig nem tudtok egymásra odafigyelni folyamatosan? Nem lesz mindig szex -pl szülés után-, adósság, stresszes napok, egy-két hét kihagyása -pl munka miatt elutazni- vagy bármi, ilyenek gyakran megtörténhetnek és fognak is, akkor mi lesz? Keres magának megint egy 3.félt akit megdug, hogy jobb legyen?

Egy párkapcsolatnak arról (is) kéne szólnia, hogy a rossz helyzetekben is támogatjátok egymást, számíthattok egymásra, nem az, hogy kivárjuk, még a másik jobban lesz, addig mással dugunk...

2016. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet. Vagyis de, aztán jönnek a gyerekek,apuci megint vigasztalásra vágyik, unatkozik stb. Aztán megtörténik újra. 2 év után? Mi lesz 10-15 után.
2016. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Na igen, nem gondolod, hogy a későbbiekben nem jönnek elő problémák, nem lesznek viták, nem lesznek nehéz és stresszes élethelyzetek, pl munka-munkanélküliség, stb.

Az élet erről szól, sokszor lesztek még nehéz, stresszes helyzetekben.

Ez még nem jogosít fel senkit a megcsalásra, ha megbánta is, ez aljas és önző dolog volt.

Megbocsájtani nem lehet, max túlléphetsz rajta, mert valószínűleg mindig ott fog bujkálni a gondolataidban, pláne ha nem vagytok épp együtt.


Amúgy neked kell eldöntened, láttam már olyat, akinek sikerült túllépnie. Én tudom, hogy nekem nem menne és nem is akarnék megbocsájtani ilyen esetben. Az élet meg megy tovább.

25L

2016. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!