Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozhat vajon? Ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat vajon? Ha nagyon akarja?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg az, hogy van egy férfi, 38 éves, én 27 éves vagyok. És két éve együtt vagyunk.

Ő bulizós, komolytalan, fél a gyerekvállalástól, nem érzi magát felkészültnek rá, házasságot sem érzi.

Nekem viszont nagyon fontos a család, házasság. Hamarosan szeretném ezeket.

Ő viszont elég komolytalan. Nem nagyon alkalmazkodik, állandóan bulizni akar.

Már tavaly szeptemberben egyszer szakítani akartam vele, ugyanezen okok miatt. Aztán kibékültünk. Azóta kb minden héten vita, hogy mit csináljunk hétvégén, ő haverokkal akar lenni, én meg kettesben. Egyensúlyt nem érez. Én nem akarom eltiltani senkitől, csak szeretném ha lenne azért olyan hétvége amikor kettesben vagyunk, programozunk.

Most megint szakítást hoztam fel, mert nem változott semmi. Mondtam, költözzön el, de nem akar menni, mondja, hogy tudja, hogy önző volt, és hogy ez így nem mehet tovább, szeretne próbálkozni, hogy megváltozzon. Mert szeret és én vagyok neki a legfontosabb, és hogy el fog majd beszélgetni gyerekes apukákkal, hogy mi a jó az apaságban, és hogy kevesebbszer fog eljárni, odafigyel rám, boldoggá szeretne tenni. És hogy a házasságot is fontolóra veszi, mert tudja, hogy nekem nagyon fontos.

Nem tudom hogy higyjek-e neki. A barátnőim és anyám is azt mondják, nem fog megváltozni. Már szerintem hülyének néznek az ismerőseim, hogy még megbocsátok neki. Lehetséges, hogy ezekben a dolgokban megváltozzon?

Mert mondja, hogy tudja, hogy előbb utóbb el kell jönnie a dolgoknak. A családalapításnak, és hogy szeretné is, de közben meg fél tőle, és fél a változásoktól, mert azt hiszi, utána vége az eddigi életének és az mennyire rossz lesz. Képes ebben változni az ember? Mert tudom, hogy személyiségében nem változhat az ember, de hozzáállásában?


2016. jún. 2. 07:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Felejto. Anyad bolcs asszony. Ha 38 evesen is komolytalan akkor mikor tervez megkomolyodni? Jelenleg ugy viselkedik mint egy 18 eves. Tehat mondjuk 20 ev a keses. Tudsz varni cirka 58 eves koraig hogy legyen egy felnott parod?
2016. jún. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De ha tényleg akarja? akkor minek mondja ezeket? csak azért hogy ne dobjam ki? dehát ha nem változik, akkor úgyis előbb utóbb kirakom...
2016. jún. 2. 08:09
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Aki 38;evesen is fel a valtozastol es bulizik mertbkeptelen a korat elfogadni attol ne remelj semmit mert az orok gyerek marad
2016. jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, elvben szeret, tehát tudja hogy te szeretnéd hogy változzon, és hoy ne hagyd el, azt kell mondja hogy változni fog. De nagy különbség hogy önmaga miatt meg akar változni, vagy csak ígéri hogy miattad meg fog (mert akkor bizony nem akar változtatni, pláne nem miattad)


A másik (és ez lehet hoy rosszul fog esni), ha miattad meg is teszi hogy változtat, egy idő után előjöhet hogy ez csak miattad van, és akár csak egy kisebb összezördülésnél is a fejedhez vághatja, hogy bizony csak miattad változtatott, ő nem akart, ez neki nem tetszik, neked meg hát sehogyse jó.

2016. jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem ő a te párod. 38 évesen már a legtöbb ember nem 20 évesként viselkedik. Nem hiszem, hogy változna.

Ha nincs benne a vágy, akkor hiába beszélget kisgyerekes apukákkal.

2016. jún. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megvaltozni.Ne azert akarjon apa lenni mert gyerekes apukak meggyozik es ferj azert, mert NEKED fontos.Neki ezek nem fontosak,ha nem belso indittatasbol valtozik,meg ha sikerulne is,nem lesz tartos.

2 eve igy vagytok,megsem tortent semmi elorelepes.38Eves volt a parom amikor osszejottunk,3honap mulva csaladi autot vett,majd 6ho mulva osszekoltoztunk,tegnap este gyerekneveken vitaztunk,hatarozottan latszik h tartunk vmerre,ez nem garancia semmire de tervezunk.Ti beleragadtatok egy elethelyzetbe ami neki kenyelmes,miert valtoztatna?Hiteget.

2016. jún. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem raktad ki es o latja hogy egy kis konyorges es minden folytatodhat. Nem vagy kovetkezetes. Ujra meg ujra el fogjatok ezeket jatszani
2016. jún. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért, miért?! Mert nem akar költözni, neki ez így pont jó.

Azért keresett ő is jóval fiatalabb nőt, mert remélte, hogy éretlen vagy te is, még évekig nem kerül szóba a gyerek- és házasság téma, addig meg élhet melletted úgy, mint egy felelőtlen kamaszgyerek.


NEM fog megváltozni, legfeljebb ha érzi, hogy kifelé áll a rúdja, ezerrel keres egy másik nőt, akihez odaköltözhet, és élheti tovább az életét.

Nálad azért puncsol, hogy addig is legyen fedél a feje felett, kap valami haladékot, aztán keresi az utódodat.


És erre akármekkora tétben merek fogadni!!


Nem véletlen mondják a családtagjaid, hogy nem fog megváltozni, mert tényleg nem fog.

Másnak ennyi idősen már van gyereke, nem is egy, sőt: én fiatalabb vagyok nála, de már két iskolás korú gyerek van.


Persze, hogy ígérget, még az is lehet, hogy kapsz egy gyűrűt. Legalább pár évre megint ku.ss van, mert végre menyasszony lettél, aztán majd húzza-halassza a házasságot. Hol ezért, hol azért nem lesz éppen jó.


Mire észbe kapsz, elfutott melletted az élet, és 35 évesen kezdesz új kapcsolatba, meg gyerekvállalásba, mert hittél egy ilyen alaknak.


Az a rossz hírem van, hogy ő nem házasodós meg gyereknevelős típus.

Aki az, az már huszonévesen is családra vágyik, aki 38 évesen ott tart, hogy beszélgetni kell apukákkal, mi a szép a gyerekben, annak eszedbe se jusson szülni!!


Az lenne a legrosszabb verzió, ha beadja a derekát, és rábólint a gyerekre. Aztán mikor nyakába szakad a felelősség, ki kell vennie a részét a család életéből, gyereknevelésből és a házimunkából, akkor inkább rohan a haverokhoz, bulizni, és eldorbézolja a fizetését, ahelyett hogy eltartaná a családot. (Hiába kapsz max. gyed-et, az se sokra lesz elég... Sajnos.)

Most is azt mondja, hogy szerinte rossz lesz a változás, fél az apaságtól, nem is akarja, de tudja, hogy egy idő után "illik", és muszáj lesz.


Na, mindegy nem cséplem a szót, dobd ki, mert csak pazarlod mellette az életed, ha meg szülsz neki, akkor el is cseszed, mert gondolom nem az a cél, hogy egyedülálló anya legyél.

2016. jún. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
A párom is ilyen volt.Állandóan hitegetett,hogy változni fog és megkomolyodik,de semmi nem lett belőle.Az ilyen típusú ember magának szeret élni.A helyedben semmiképpen nem terveznék vele,pláne nem gyereket.Ne álltasd magad,nem fog megváltozni.
2016. jún. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, hogy nem miattam akar megváltozni, hanem maga miatt, mert nem szeretne egyedül megöregedni, és tudja, ha így folytatja tovább, akkor ez lesz. És elszalasztja a lehetőségeket.
2016. jún. 2. 09:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!