Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hétvégén elvesztettem vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvégén elvesztettem vele a szüzességem, azóta nem mondja, hogy szeretlek. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Azóta is keres minden nap van megbeszélve találkozó is, de mégsem olyan mint előtte volt. Nem figyelmes annyira mint az ismerkedés elején. Mit gondol szerintetek?

Én 20/L, ő 22/F



2016. jún. 2. 11:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
12%
Túl gyorsan adtad be a derekadat
2016. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tul gyors ? 2 honap? Mert mennyit kene varnia 20 evesen, fel evet?

Egyebkent ha ugyerzed hanyagol, jol erzed. Ezt csak te tudhstod milyen volt elotte es utanna. Amugy beszeld meg vele, ha ertelmes srac megosztja veled. De ha csak arra ment akkor a 2. Szex utan fog lelepni

2016. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!