Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom kiakadt, mikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kiakadt, mikor azt mondtam, nem akarok szőrteleníteni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval először eljátszottam a szőrös nemi szerv gondolatával, mondta ne. Mondtam jó, marad szőrtelen, mivel a szőrös nemi szerv viszket, bele ragad a menstruációs vér, meg orálhoz, szexhez, stb., sokkal kívánatosabb a szőrtelen.

De azért nem tetszett, hogy nem hagyja magam eldönteni. Miattam akarok így dönteni, tőle függetlenül.


Aztán akkor jött a láb. Mondta nem akar szőrös lábakat. Azt hiszi, vastagon szőrös lennék, mondtam nekem gyenge a szőr a lábamon, nem sötét, és egyenesszálú.

Teljesen kiakadt a szőrös lábon, és mondott egy-két dolgot, hogy akkor ő mit tesz.

Legalább kért volna meg, azt reagáltam volna, leszedem a kedvéért, oké. De ez a kiakadása kiakaszt.

Nekünk nőknek jó a férfi természetes formájában, de ha meg szőrt le akar szedni valahonnan (nemi szerv, borotválkozás arcon), hát nem baj. Akkor a férfiaknak miért nem jó a nő természetesen, hogy mi döntsük el, mit akarunk szőrteleníteni?

Ha valaki meghagyja a lábait szőrösen, ufóként kezelik mind a nők, mind a férfiak.

Úgyis fogok szőrteleníteni a kedvéért meg hogy szép legyek, a lábamon, de szabad szellem vagyok, és ha egyszer nem szőrteleníteni támad kedvem, akor hadd éljem ki magam...

Egyébként epilápnibszoktam indent, karok, lábak, nemi terület, hónalj. És nem fáj egyik se, nem amiatt hagynám abba.


2016. jún. 4. 08:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem kotelezo semmit csinalnod a baratod kedveert.

A honaljamat es a nemi szervemet en is szorosen hordom, a labamon zavar, csak azert tavolitom el. Karokat sose ertettem, miert szortelenit barki.

Ha nem tetszik neki egy termeszetes no, akkor igy jart.

2016. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
75%

19es! Azt a mutatványt megnézném ahogy a heréid borotválod.

Meg ugye félúton átadod neki a magzatot hordani! úgy igazságos.

2016. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
20as vagyok,sajnàlom akiknek hiànyzik a humor csontja:)
2016. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A mai modern világunkban ez már követelmény: ne legyen szőr sehol. Én mint nő azt gondolom, hogy nem borzolom a kedélyeket: szőrtelenítem a testem( láb, kar, hónalj) de a nemi szervem elsősorban az enyém, majd én eldöntöm, hogy hagyok e leszállópályát vagy teljesen leszedem vagy csak fazonra nyírom.
2016. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Sansa LannisterStark ***** válasza:
0%

Azért fürdeni szoktál?

Te magad írtad le hogy mi baj a szőrrel: " a szőrös nemi szerv viszket, bele ragad a menstruációs vér, meg orálhoz, szexhez, stb., sokkal kívánatosabb a szőrtelen."

Erre mégis képes vagy amellett dönteni? Amúgy majdnem öklendezni kezdtem amikor ezt olvastam, pedig nő vagyok.

2016. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%

Annyira bírom ezt a mindenki jön a természetesség rizsával dolgot.


Természetes az hogy egy falazott házban élsz, hogy autóval jársz, hogy ruhát hordunk?


Na ez is mind természetellenes.

Úgyhogy lehet kimenni meztelenül erdőbe, mezőre

2022. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!