Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom kiakadt, mikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kiakadt, mikor azt mondtam, nem akarok szőrteleníteni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval először eljátszottam a szőrös nemi szerv gondolatával, mondta ne. Mondtam jó, marad szőrtelen, mivel a szőrös nemi szerv viszket, bele ragad a menstruációs vér, meg orálhoz, szexhez, stb., sokkal kívánatosabb a szőrtelen.

De azért nem tetszett, hogy nem hagyja magam eldönteni. Miattam akarok így dönteni, tőle függetlenül.


Aztán akkor jött a láb. Mondta nem akar szőrös lábakat. Azt hiszi, vastagon szőrös lennék, mondtam nekem gyenge a szőr a lábamon, nem sötét, és egyenesszálú.

Teljesen kiakadt a szőrös lábon, és mondott egy-két dolgot, hogy akkor ő mit tesz.

Legalább kért volna meg, azt reagáltam volna, leszedem a kedvéért, oké. De ez a kiakadása kiakaszt.

Nekünk nőknek jó a férfi természetes formájában, de ha meg szőrt le akar szedni valahonnan (nemi szerv, borotválkozás arcon), hát nem baj. Akkor a férfiaknak miért nem jó a nő természetesen, hogy mi döntsük el, mit akarunk szőrteleníteni?

Ha valaki meghagyja a lábait szőrösen, ufóként kezelik mind a nők, mind a férfiak.

Úgyis fogok szőrteleníteni a kedvéért meg hogy szép legyek, a lábamon, de szabad szellem vagyok, és ha egyszer nem szőrteleníteni támad kedvem, akor hadd éljem ki magam...

Egyébként epilápnibszoktam indent, karok, lábak, nemi terület, hónalj. És nem fáj egyik se, nem amiatt hagynám abba.


2016. jún. 4. 08:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
47%

Teljesen megértelek. Az én párom is ilyen mint a tied. Mikor összejöttünk, kijelentette hogy egy nő legyen szőrtelen. Mert ő nem nyúl hozzá olyan csajhoz akinek szőrös ott lent. Igaz, én szőrtelenítek mindenhol tőle függetlenül , de nekem sem engedte volna hogy szőrös maradjak.

Szerintem is azt csinálsz amit akarsz. Ha ki akarod próbálni, hagyd meg egyszer szőrösen. Max ha nem jön be, leszeded.

21L

2016. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ezt minek bejelenteni? Egyszerűen csak nem szőrtelenítesz és kész. Ha zavarja, szóvá fogja tenni, tény, de ha te nem hívod fel rá előre a figyelmét, nagy valószínűséggel észre sem veszi- nekem volt már, hogy valahogy sehogy se jutott időm a gyantázásra (magamnak gyantázom, borotválni meg nagy szőrt nem szeretek, hosszú távon eldugítja a lefolyót :D ), és már mint valami ős-feminista olyan szép szőrös lábaim voltak, aztán egy este, mikor végre jutott idő is és energia is a gyantázásra, na, akkor jött a párom és megnézte, mit csinálok, és csak akkor tűnt fel neki (közel egy hónap után, hogy közben párszor volt egy csomó szex, én itthon általában bugyiban vagyok vagy valami laza ruhában, még télen is), mennyire szőrös voltam. Punciban meg nehogy már ne úgy hordd, ahogy neked tetszik. Volt idő, mikor egyik exem kedvéért mindig pihe-puhára borotváltam, de mindig feszülten és kedvetlenül mentem ágyba vele. Most, hogy egy ápolt kis szőrzetet hagyok ott, a párom eddig sosem ismert oldalaimat láthatja, már ami a szenvedélyt és az önfeledt szerelmet illeti. Nem követeli rajtam a teljes borotválást (mondjuk, neki nem is a teljesen csupasz tetszik a legjobban), elfogadja, hogy felnőtt nő vagyok, akinek bizony megjelentek a másodlagos nemi jellegek a testén, hurrá, túlestem a pubertáson :D Én meg ezt nem fogom letagadni mindenféle mesterséges módokon, hogy kislánynak nézzek ki.
2016. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%

Azért ez gáz...

"de nekem sem engedte volna hogy szőrös maradjak. " - egy párkapcsolatban nehogy már előírja az egyik a másiknak, hogy mit csináljon, mit ne.

Ha a szőreiddel nem szeret, akkor szerintem nem szeret sehogy se.

2016. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

"azt mondtam, nem akarok szőrteleníteni"

"Úgyis fogok szőrteleníteni a kedvéért meg hogy szép legyek"


Szerintem nőj fel. Borzasztóan gyerekes viselkedés, hogy dafke mást mondok, mint amit gondolok, csak hogy teszteljem, hogy reagál. Az ilyen viselkedés megöli a kapcsolatot. Ez van. Ez nem a szőrtelenítésről szól, hanem ez egy játszmázás, és ha ebben a kérdésben ezt teszed, akkor nyilván másban is. Az ilyen nőktől pedig menekül minden jóérzésű ember.

(Nőként írom ezt)

2016. jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Volt egy exem alapból normàlis lett volna de anyja meg a nagyapja(anyai) butànak nevelték. Szűz is volt 23évesen szerintem. Bàr hazudott egy pasiról akinél rendszeresen aludt pesten. A làny betegesen hazudozo volt kitalàlt baràtnők programok....Szóval nézzük nàlam kettesbe a tvbe a semmit (előre tudta ez lessz kb a program. ) Lényeg csók simogatàs beindulàs....Lehúzom a bugyit dzsungel de az a gyàri bugyiba ott a betét ujjazom hàt nem a fimom kéjes illat inkàbb pisi szag meg egyéb illatok....Na iit hagytam abba az egészet.
2016. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Titusztitusz ***** válasza:
10%
Ha én lennék a barátod, énis kiakadnék...Szőrteleníteni mondjuk valóban nem kötelező minden nőnek, csak ennek vannak azért feltételei is:Mégpedig az, hogy az adott nő bőre mindenütt olyan szőrtelen, és sima legyen mint a porcelán...Az ILYEN nőnek valóban nem kötelező szőrteleníteni...De AKI NEM EBBE A TÍPUSBA TARTOZIK, annak viszont már igen...Vagy legalábbis ajánlatos dolog...Szóval jórészt egyetértek a barátod véleményével, kivéve azt a részt, hogy a nemiszerved környékét is szőrtelenítsd...Azért a borotvált p.nákat én nagyon undorítónak szoktam találni mindig...
2016. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
15#, durva XD
2016. jún. 4. 12:44
 18/26 Titusztitusz ***** válasza:
0%
15-ös...Azért a példa, amit leírtál, egy SZÉLSŐSÉGES példa...ENNYIRE azért nem álltalános dolog a te kalandod azzal a nővel...Én pl. még sohasem jártam úgy ahogy te, pedig aztán én voltam ám már jónéhány hölggyel...NORMÁLIS ESETBEN egy hölgy nemiszerve környékén pont annyi szőr szokott lenni, amennyi még kívánatos...A ritka kivételek meg ritka kivételek...Nem volt akkor egyszer szerencséd, aztán ennyi....
2016. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
92%

Én a helyedben megmondanám neki, hogy ott leszek csak hajlandó szőrteleníteni, ahol ő is! Tehát ha azt akarja, hogy szőrtelenek legyenek a lábaid, akkor borotvája ő is az övéit, ha azt akarja, hogy a nemi szerveden ne legyen szőr, ne legyen az övén sem, és így tovább. Rövid időn belül beleunna, hogy naponta nyaktól lefele a teljes bőrfelületét borotválnia kell, és onnantól kezdve szabad lenne a pálya, maradhatsz szőrös te is! Így az igazságos egy párkapcsolatban. Neki is tennie kell valamit, nem csak neked!


29/N

2016. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
19es aztán esténként közösen befonnátok egymás haját vagy vasalnátok, festenétek egymás körmét, és a smink készleten is osztoznátok.
2016. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!