Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Párommal elég zűrös a kapcsolatunk.Nagyon nehezen mutatja ki az érzéseit.Sokszor abban sem vagyok biztos szeret e még,de ha ezt felhozom csak veszekszünk.Nem bújik mert nem az a típus,nem mondja ki ,hogy szeret mert nem az a típus stb. Egyik nap szóba jött köztünk egy téma.Én azt mondtam neki,nem szeretnék olyan emberrel lenni olyas valakire pazarolni a szerelmemet,az időmet az energiámat,az éveimet,aki lehet,hogy nem is szeret viszont,csak "elvan" velem.Erre ő azt mondta micsoda önző duma ez.Szerintetek is önző lennék?

2016. jún. 4. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy onzo.
2016. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott. Az ilyen nem fog soha gyokeresen megvaltozni. Azt a figyelmet es szeretetet sosem fogod sajnos megkapni tole amire vagysz.
2016. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Megfordult a fejemben,hogy tényleg önző vagyok...elég száraz kijelentés volt amit tettem,de így érzek.Nem akarom a legszebb éveimet elpazarolni valakire akiről azt sem tudom tényleg szeret e.Vagy csak fürdőzik a másik ember szeretetében és törődésében.
2016. jún. 4. 12:43
 4/13 anonim ***** válasza:
elvan :D Az ilyen idióta gyökereknek van nőjük, az a vicc. Hagyd ott.
2016. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

az nem önzőség, hogy olyan kapcsolatban szeretnél lenni, ahol a másik szeret is

és bár lehet nem csak elvan veled, de ha nem tudja kimutatni és ez téged ennyire zavar, akkor nem illetek össze

ha úgy látod van még esély, próbáljátok meg ezt megbeszélni, hátha meg tudjátok oldani

2016. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta,őt soha egy kapcsolatában sem érdekelte ,hogy a másik szereti e.Ez is elég fura kijelentés.Szerinte olvasnom kellene a sorok között,és ott leszűrögetni,hogy mit érez,felesleges ezt kimondani.
2016. jún. 4. 12:50
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja igen.És a gondjaimról sem beszélhetek neki,mert akkor lelki szemetesnek használom.Ő boldog akar lenni egy kapcsolatban,az örömet keresi nem a szomorúságot. :(
2016. jún. 4. 12:51
 8/13 anonim ***** válasza:

nem vagy önző.

nem nőtt fel érzelmileg és nem tudja kimutatni az érzéseit.ez nem egészséges. nem vagy kötelező vele maradni.

2016. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pedig már 30 elmúlt...
2016. jún. 4. 13:01
 10/13 anonim ***** válasza:

Én egy nős férfi ismerősömtől hallottam szó szerint ezeket: ő nem szerelmes a feleségébe, hanem együtt működnek. A szerelem nem a házasságban keresendő. A házasság sok munka. A szerelem fontos, kell is valaki mással, de a házasságot nem érzelmekre építjük, nem beszélünk érzelmekről a feleségünkkel. Kell hozzá a jó szex, anyagi biztonság, nem szabad veszekedni. Mondanom se kell, az illető férfi ismerkedik a felesége mellett, nem boldog.

Szomorú, de számomra ebben a történetben a feleség nagyobb rejtély.

2016. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!