Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom el, , frigidesedett"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom el, , frigidesedett" . Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

1 éves a kapcsolatunk.. A szexben vannak problémák, illetve a hozzáállással.

A barátnőm 2012-2013 ban saját elmondása alapján teljesen máshogyan viselkedett az ágyban. Szerette ha tépik a haját, egy nap többször is szexelt . Ott kiemelném a szex szót . Nem szeretkezett , hanem szexelt . Láttam régi beszélgetéseket , sajnos tényleg ilyen volt .


Együtt élünk , hetente 3x örülök ha van valami. Engem egyáltalán nem kényeztet , sokszor van vita ebből , hogy nem akar szeretkezni . Szexről szo se lehet . Nincs az, hogy leteperem, aztán egymást nem kímélve végig szexeljuk az éjszakát ..


Próbáltam vele beszélni, semmi hatása . En voltam a hibás, hogy nekem ez miert fontos ...


Egyszer egy régi beszélgetést megtaláltam , le mentve a gépen . Konkrétan ilyeneket irt egy srácnak :

Mindegy hogy D.gunk csak húzd a hajam, es harapj !


Ha pár napig nincs köztünk semmi , akkor látom , hogy kívánja . 3-4x el élvez miközben kényeztetem, de ha oda kerül a sor akkor 5 perc múlva arra ker, hogy élvezzek el ... Egyszerűen ugy érzem nem kiván..


Most egy hónapja elkezdtem normálisan sportolni, étrendet figyelem, 186 cm vagyok es 90 kg. Alapjában sportos vagyok, illetve az összes barátnőm szeretett velem lenni az agyban .. Nemtudom mi van :/ nagyon el vagyok keseredve ... Ötletek ?


2016. jún. 4. 14:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy mással éli ki a szexuális vágyait, ezért nincs szüksége rád.
2016. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
7%
Kukázd.
2016. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%

Nem ugy tunik, mintha rad odafigyelne es erdekelne a te boldogsagod is

21/L

2016. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Igen gyanús,hogy mást szeret.
2016. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat annyit méga sztorihoz :


Kb 2 hete volt egy nagyobb vitánk . Akkor szakítottal vele , mert ugy érzem nem szeret . Elkezdett sírni, nagyon nagyon sírt . Lattam rajta, hogy szeret, mivel ha valakit nem szeretek akkor sirogorcsot nem kapok . Szerintem ..

2016. jún. 4. 14:25
 6/28 A kérdező kommentje:
Szóval nem tudom, miert ilyen .. Mással nem igazán lehet, egyutt élünk . Egy Fb -t használunk , maximum viberen vagy telefonon tudna mással beszélni , viszont nem volt gyanús semmi eddig .
2016. jún. 4. 14:27
 7/28 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Lehet nem szeret veled szexelni, vagy mással szexel, vagy egyszerűen csak lusta.
2016. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha neki elég a heti 3 alkalom a szexre? Miért lenne kötelező minden nap?

Talán már nem úgy van vele, mint régen, mikor újdonság számára az egész, és ezért több volt a mennyiség is, hanem most már inkább a minőség a fontosabb - azt írtad pár napig ha nincs semmi, ő is kívánja-.

Akkor miért kell hülyeségeken agonizálni?


Akkor van probléma, ha huzamosabb ideig, több hónapig fenn áll a szex nélküliség, nem 3 napig... -.-

Nekem sincs több igényem a szexre pl, bár én már lassan 5 éve vagyok együtt a párommal.

2016. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%

Elmondom neked, hogy ha egy nő folyton ágyba akar bújni, azt a nőt nem elégítették ki. Ha viszont elégedett, akkor megnyugszik.

Húzza a haját még harapja?? Elég szar lehetett a srác, ha ilyen extrákra volt szüksége.

Szerintem nyugodj meg, mert nincs semmi baj.

2016. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

Nincs meg a kémia!

(vagy hogy mindják ezt a csajok :D)

2016. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!