Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom el, , frigidesedett"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom el, , frigidesedett" . Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

1 éves a kapcsolatunk.. A szexben vannak problémák, illetve a hozzáállással.

A barátnőm 2012-2013 ban saját elmondása alapján teljesen máshogyan viselkedett az ágyban. Szerette ha tépik a haját, egy nap többször is szexelt . Ott kiemelném a szex szót . Nem szeretkezett , hanem szexelt . Láttam régi beszélgetéseket , sajnos tényleg ilyen volt .


Együtt élünk , hetente 3x örülök ha van valami. Engem egyáltalán nem kényeztet , sokszor van vita ebből , hogy nem akar szeretkezni . Szexről szo se lehet . Nincs az, hogy leteperem, aztán egymást nem kímélve végig szexeljuk az éjszakát ..


Próbáltam vele beszélni, semmi hatása . En voltam a hibás, hogy nekem ez miert fontos ...


Egyszer egy régi beszélgetést megtaláltam , le mentve a gépen . Konkrétan ilyeneket irt egy srácnak :

Mindegy hogy D.gunk csak húzd a hajam, es harapj !


Ha pár napig nincs köztünk semmi , akkor látom , hogy kívánja . 3-4x el élvez miközben kényeztetem, de ha oda kerül a sor akkor 5 perc múlva arra ker, hogy élvezzek el ... Egyszerűen ugy érzem nem kiván..


Most egy hónapja elkezdtem normálisan sportolni, étrendet figyelem, 186 cm vagyok es 90 kg. Alapjában sportos vagyok, illetve az összes barátnőm szeretett velem lenni az agyban .. Nemtudom mi van :/ nagyon el vagyok keseredve ... Ötletek ?


2016. jún. 4. 14:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Lehet hogy előtted szégyelli. Bár felmerül a kérdés hogy az elején milyen volt a szex?
2016. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"A masik dolog . Megjön neki, elmúlik 5 nap múlva . Nem borotvalkozik meg, hanem 2-3 nap is eltelik, mire ra veszi magát , hogy akkor megborotválkozzon. "


Ez simán azért is lehet, mert oylankor fáj a bőre, érzékeny, ha menzeszkor vagy utána borotválod.

2016. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Előtte igazából egyszer kétszer nagyon jo volt . Aztán ahogy osszekoltoztunk , megromlott .. 2 hónap után ossze bútoroztunk . Lehet ez a gond ?
2016. jún. 5. 08:14
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak egy erőszakos, szexmániás állat vagy? Erre gondoltál már? Heti 3 alkalom egyáltalán nem kevés.

A facebook beszélgetéseken kívül van valami bizonyítékod arra, hogy milyen volt régen a lány? Arra gondoltál már, hogy a valóságban sosem akarta úgy ahogy írta? Csak esetleg fantázia szintjén izgatta a dolog vagy csak meg akart felelni a mai hülye elvárásoknak miszerint a lány akkor jó ha bevállalós, ribi az ágyban és ha keményen szereti, vagy esetleg volt egy bizonyos személy akihez annyira ragaszkodott, hogy mindenben meg akart neki felelni, hogy ne hagyja ott?

De esetleg eléállhatnál és megmondhatnéd neki, hogy mi a bajod...

2016. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

24-es

"bizonyos személy akihez annyira ragaszkodott, hogy mindenben meg akart neki felelni, hogy ne hagyja ott?"

Szóval ha egy csaj hazudozik, hogy valakihez jusson, akkor az jó, támogatandó és ha a srác utólag megtapasztalja, hogy az csak hazugság volt az ő becserkészésére, akkor kötelessége elfogadni az új helyzetet.

Kihagytam volna valamit?

2016. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem kötelessége elfogadni, kereshet mást is, de arra nem kényszerítheti hogy a nő olyat csináljon amit nem akar, akkor sem ha előtte hazudott. Amúgy meg az én értelmezésem szerint a kérdezőnek nem ígért semmit, csak elmesélte hogy a régebbi kapcsolataiban (állítólag) milyen volt. Az emberek változnak.
2016. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mind kettőtöknek első körben :)


Másodszor kiemelném , illetve elnézést kerek, valószínű a fogalmazással lesz a gond .


Ez egy összetett probléma ! Nem a harom napi szex a gondom .


Szerintem egy kapcsolatban érezhetőnek kéne legyen az , hogy meg örülnek érted . Legalábbis eddig mindig éreztem , kivéve a mostaniban .. Ez a szexnel mutatkozik meg szemmel láthatóan . Kifogások, hogy miert nem jo. Ha épen jo akkor sem látom, hogy őszintén akarná, inkább ilyen esünk túl rajta . Nem erőszakoskodom , nem nyaggatom , pont ezért tudom , hogy magátol soha nem jönne oda, hogy szexelni akar. Nem kezdeményez . Ez a bajom ! Az, hogy ha világ életében ilyen egy ember, akkor oke vele jár , de ha elmondja , hogy csak velem ilyen, nem tudja miert , akkor persze hogy megoldásokat keresek ..

2016. jún. 6. 07:25
 28/28 anonim ***** válasza:
A kívánásnak nem az a jele hogy tépheted a haját és egész éjszaka b*szhatod.
2016. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!