Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom el, , frigidesedett"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom el, , frigidesedett" . Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

1 éves a kapcsolatunk.. A szexben vannak problémák, illetve a hozzáállással.

A barátnőm 2012-2013 ban saját elmondása alapján teljesen máshogyan viselkedett az ágyban. Szerette ha tépik a haját, egy nap többször is szexelt . Ott kiemelném a szex szót . Nem szeretkezett , hanem szexelt . Láttam régi beszélgetéseket , sajnos tényleg ilyen volt .


Együtt élünk , hetente 3x örülök ha van valami. Engem egyáltalán nem kényeztet , sokszor van vita ebből , hogy nem akar szeretkezni . Szexről szo se lehet . Nincs az, hogy leteperem, aztán egymást nem kímélve végig szexeljuk az éjszakát ..


Próbáltam vele beszélni, semmi hatása . En voltam a hibás, hogy nekem ez miert fontos ...


Egyszer egy régi beszélgetést megtaláltam , le mentve a gépen . Konkrétan ilyeneket irt egy srácnak :

Mindegy hogy D.gunk csak húzd a hajam, es harapj !


Ha pár napig nincs köztünk semmi , akkor látom , hogy kívánja . 3-4x el élvez miközben kényeztetem, de ha oda kerül a sor akkor 5 perc múlva arra ker, hogy élvezzek el ... Egyszerűen ugy érzem nem kiván..


Most egy hónapja elkezdtem normálisan sportolni, étrendet figyelem, 186 cm vagyok es 90 kg. Alapjában sportos vagyok, illetve az összes barátnőm szeretett velem lenni az agyban .. Nemtudom mi van :/ nagyon el vagyok keseredve ... Ötletek ?


2016. jún. 4. 14:17
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Nekem nem csupán a szex mennyiségével van bajom . Nekem az hiányzik, hogy kívánjon , érezzem, hogy jo vagyok mint ferfi. Ne csak akkor mikor tényleg nem volt köztünk semmi .. A pár nap alatt nem egy kettot, inkább 4-5 vagy egy hét .. Pl menzesz után ..


A masik dolog . Megjön neki, elmúlik 5 nap múlva . Nem borotvalkozik meg, hanem 2-3 nap is eltelik, mire ra veszi magát , hogy akkor megborotválkozzon.

Ilyen van akkor is, ha mondjuk elutazok munka miatt, majd két hét múlva hazatérek . Nem gondol bele, hogy ugy is szeretnék szeretkezni, ép ezért meg sem borotvalkozik, majd elutasít, hogy nem borotvalkozott szóval ma nem jo ..

2016. jún. 4. 15:02
 12/28 A kérdező kommentje:
A pár nap alatt nem egy kettő napot értek, inkább 4-5 vagy egy hetet . ( bocsi csak nem figyeltem , illetve sietek )
2016. jún. 4. 15:03
 13/28 anonim ***** válasza:
nem illetek össze... egyikőtök részéről sem normális ez a hozzáállás... ha már párkapcsolat, engedni kéne a másiknak és komminikálni! pl legyen gyakoribb együttlét (ami a te igényed), viszont heti 1x legalább egy keményebb szex (ez meg az ő igénye)....itt egyáltalán nem csak a lány hibás...mindketten elég önzőnek tűntök...
2016. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%

Soha életemben nem volt részem heti 3 nap szexben és nem is igényeltem, még a nagyon cukros időszakban is 1-2 nap volt a maximum.


Sunsi: +1

2016. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%

A frigid szó meg finoman szólva is khm.


Majd ha havi 1 lesz, akkor esetleg :D

2016. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ám hogy rohadtul megunta, hogy erőlteted. Ilyen volt velem is. Szar passzban voltam egy ideig, nem volt kedvem a szexhez, a párom viszont nem értette meg és erőltette hogy de neki dugnia kell, én meg egyre jobban megutáltam az egészet. Hagyj időt neki hogy megkívánja és ő akarjon kezdeményezni.
2016. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Na és ha nem borotválja le? Akkor már nem is kívánod? Nem tűnik nagyon szorosnak részedről sem...
2016. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
36%
17# nem érted? Direkt nem borotválja le, hogy utána ezzel az indokkal lerázza, hogy ma nem jó.
2016. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Köszönom szépen az eddigi hozzászólásokat , mindenkit fel értékeltem !

A tisztázás céljából :

Nem azt mondtam, hogy frigid lett, csak annyit, hogy kezd olyanná válni .

A keményebb szex is az én szükségletem lenne, ezért is idegesít, hogy csak nálam nem kívánja ezt .


Illetve a szorosseg nem engem zavar hanem öt ..

2016. jún. 4. 17:40
 20/28 A kérdező kommentje:
Valamint inkább nem a mennyiség zavar, hanem az, hogy soha sem kezdeményez , nem mond olyanokat , amelyeket másoknak anno igen . Szóval mintha fele annyira kívánna engem es velem egyutt az egészet mint mást
2016. jún. 4. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!