Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljek egy unokatestv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljek egy unokatestvér szerelemet?

Figyelt kérdés

Hogyan kezeljek egy unokatestvér szerelemet?


Az unokatesóm nyolc évvel idősebb nálam Én most vagyok 30, ő 638, de nagyon fiatalos. Hihetetlenül jól tartja magát a korához képest. Mielőtt félreértenétek, nem én vagyok a kezdeményező.

Februárban jöttem haza Németországból, és szinte az összes pénzem ráment egy panellakásra. Mivel a húgomból időközben családanya lett, és férjével anyánkhoz költözött, ezért nem fértem volna el a lakásunkban, de a sajátomat még nem tudtam volna fenntartani. (Ma már én is azt mondom, hogy egy évig még maradnom kellett volna.) A nagynéném ötlete volt, hogy költözzünk össze, mivel mióta elvált, szórja is a pénzt ahhoz, és már a rezsit se tudja fizetni.

Áprilisban kezdte el viselkedését, bár szerencsére a múlt hónapban alig találkoztunk, mert a munkája miatt túl elfoglalt volt. Elvileg Szeptemberig laknék a házában, mert addigra tudom magamat anyagilag összeszedni.

Az a baj, hogy a korkülönbség miatt gyerekkorunkban szinte sosem láttuk egymást. Aztán amikor egyetemista lett volt, hogy évekig.

De nem most jöttem le a falvédőről: törülközőben billeg előttem, nevet a vicceimen, és érdeklik a dolgaim. Túl feltűnően is. Ez már gáz, de mégiscsak rokon. Másfelől tényleg nagyon vonzó lány, de még ha engednék is neki, akkoris csak én szívnék

Hogyan rázzam le?


BUNKÓK KÍMÉLJENEK!!!


2016. jún. 6. 15:18
 1/9 anonim válasza:
79%
Ez nem feltétlenül azt jelenti,hogy vonzódik hozzád.Lehet hogy csak közeledni próbál feléd,mivel te magad is írtad volt hogy évekig nem láttátok egymást.Lehet hogy csak szeretne jobban megismerni és jóba lenni veled.
2016. jún. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
88%
638 évesen jól tartja magát
2016. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es: Két hónapja mg én is ezt mondtam magamnak, de nem most jöttem le a falvédőről.
2016. jún. 6. 15:42
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem írod, hogy 30 éves vagy, az írásod alapján max 20-nak gondoltalak volna. Az, hogy törölközőben billeg előtted még semmit nem jelent. Rokonok vagytok, úgy is gondolhatja, hogy előtted nem annyira fontos felöltözni. Nevet a vicceiden. Ez aztán indok. Én is nevetek apám vagy a sógorom viccein. Biztos akarok tőlük valamit. Érdeklik a dolgaid. Rokon, unokatestvérek vagytok, együtt is éltek. Még szép, hogy érdeklik.
2016. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
És 38 évesen már rég nem lány. Felnőtt nő....
2016. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Unokatestvérrel akár össze is házasodhatsz. (ha gyereket akartok akkor azért genetikai vizsgálat nem árt) Szoval mi az agályod? Ha tetszetek egymásnak, hajrá! Ha nem akkor meg mondd meg neki, hogy nem jön be. Ennyit a falvédöröl.
2016. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4-5: Már rég kizártam ezeket a lehetőségeket. Szombaton közölte velem, hogy elmegy ahogy ő mondta, "csörögni", és menjek vele. Mikor közöltem, hogy más programom van, meg akart csókolni, majd amikor elhúzódtam, vihogott,mint egy huszonéves, és közölte, hogy vicc volt.


6-os: Az a baj, ahogy a kedves családomat még én lennék az "erkölcstelen csábító". Meg aztán nekem is az a véleményem, hogy kölyköt akar, ami 40 felé érthető. De ha ennyire mindegy neki, hogy kitől, akkor miért nem itatja le az egyik beosztottját?

2016. jún. 6. 15:59
 8/9 anonim válasza:
Nekem is van egy 8 évvel idősebb unokatestvérem férfi és ha ott vagyunk van amikor ő is törölközőben vagy alsóban szaladgál. Pedig én nem is náluk lakom. Szóval? Mi itt a gond! Ha tetszik a csaj akkor vágj bele.
2016. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És ha a kapcsolat megromlik, akkor mi lesz a családi összejöveteleken?

Én inkább azt mondom, hogy házinyúlra nem lövünk. Unokatestvérrel egyébként sem egészséges kapcsolatot létesíteni.

2016. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!