Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan döbbentem le?

Figyelt kérdés

Párom most elsőéves egyetemen és kollégista, így ritkán láttuk egymást. De 1,5 éves kapcsolatunk még erősebbé vált. Tegnap mentem fel hozzá, azért h cuccainak jelentős részét haza hozzam kocsival, így már csak pár cucca maradt, amik beleférnek egy böröndbe. Tudta h aznap jövök de azt nem h mikor. Reggel 10 körül értem oda, és felhívtam telefonon h jöjjön le értem :) Hallottam a hangján h most kellt fel. Felmentünk a szobájába és 3 lány helyett még 4 fiú aludt a kis szobában. Kérdeztem tőle h ez hogy lehetséges. Aztán csak hebegett habogott össze vissza. A többiek pedig azt mondták h ez már bevett szokás. Hát én nem tudom h mit higgyek, h mégis miért alszik ennyi fiúval együtt.


Azt mondta okként h ezen a napon a szobatársuk huncutkodik a barátnőjével, így a fiúk ide lejönnek. Nem akarom elhinni h egy srác képes megállni h ne öleljen át egy mellette fekvő lányt. ( Három ágy össze volt tolva és azon feküdt mindenki.)

Hát én kiakadtam, már nem bizok benne. Hisz mi garantálja h nem mászott rá senki?


Amikor kiabáltam a barátnőmmel, odajött az egyik srác és annyit mondott h: jó lesz ha elmegyek, mert eddig is jobb volt h nem voltál. Aztán úgy nézett a barátnőmre, mintha a sajátja lenne.


Kiakadtam. Ti voltatok már hasonló helyzetben?



2016. jún. 6. 17:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogosan. Nekem legalabbis nem kene olyan lany, aki elvarja hogy tiszteljek meg miegymas, majd idegen pasikkal hencsereg egy agyban. Tok mindegy hogy mi tortenik, meg mi nem, egy nő iluet nem csinal.
2016. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

En is elsoeves vagyok es kollegista de az en agyamba be nem fekszik fiu. Jogos a kiakadasod.

L

2016. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

És gondolod, hogy sorban magukévá tették, vagy csak az, aki mellette feküdt, a többiek meg nézték?


Mondjuk én ha így alakulna, azt megmondanám a páromnak, szerencsére bízik bennem, tehát nem csinálna ebből ügyet. Épp ezért titkolni is felesleges. Ha tudnám, hogy ezen kiakad és nem hiszi el, hogy egy légtérben tudom tölteni az éjszakát 4 fiúval úgy, hogy egyikkel se csinálok semmit, akkor nyilván nem mondanám el... ja, várjunk csak... akkor nem is lennék vele.

2016. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

Én évekig laktam egyetemi kollégiumban (tehát a kutyát nem érdekelte, mit csinálunk a saját szobáinkban), voltak bizony meredek témák, de ilyen nem történt velem. Volt olyan is, amikor a párok szerettek volna egy kicsit együtt lenni, huncutkodni egymással, satöbbi, de olyankor ha lányszobában voltak, a lányok lányokhoz, fiúk fiúkhoz mentek aludni. Főleg, ha egyébként bárkinek is volt ott párkapcsolata. Meg nehezen tudom elhinni, hogy a barátnőd ezt nem rendszeresítette, ha az egyik pasi ahelyett, hogy fülét-farkát behúzva inkább csendben maradt volna, inkább téged küld még el. Szerintem ez nem csak tiszta barátság.


Én jogosnak tartom a kiakadásod.

2016. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát mondott ezt-azt, de mivel én 10 évvel idősebb vagyok eleve kevesebbet nézek el és nem vagyok oly rugalmas mint ő.

Biztos h nem feküdt le senkivel, mert intim problémák nem létesíthet közülést már jópár hónapja.


Azt tudom h srác nagyon jóba van a barátnőmmel. De lehet h együtt vannak lelkileg. Ez nagyon felbaszna

2016. jún. 6. 18:44
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy a baratnod intim problemak miatt veled nem tud kozosulni honapok ota. Milyen intim problema ez? Nokent erdekes szamomra.
2016. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Tiz evvel idosebb vagy, ott meg a fiatal, erotol duzzado sracok mindenhol. Ha ilyen nagy a pofaja hogy visszaszol akkor a baratnod mar eleg sok mindent engedhetett neki
2016. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Velem igen. Elkapott egy csúnya fertőzést, ezért nekem is szednem kell gyógyzsert, azért ne kapjam el és adjam neki vissza
2016. jún. 6. 18:57
 9/18 A kérdező kommentje:

Jól megértik egymást, de a srác kisség túlzácba vitte a védelmet.

Alapból is nekem van munkám, házam, autóm. A srácnak meg semmilye. Ezáltal attól h még fiatal nincs msá előnye. S mi szeretjük egymást a párommal

2016. jún. 6. 18:59
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

A haz meg az auto jelen esetben nem sokat er azzal szemben hogy ossze van zarva velul es ha viszket a puncija vagy egy kis nyalizasra vagyik akkor rogton lesz jelentkezo.

Lehet hogy te szereted a baratnod de nagyon ugy tunik ennyibol hogy az uj kozeg hatasara talalt nalad erdekesebbeket.

2016. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!