Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A duzzogós pasikat jobb kerülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duzzogós pasikat jobb kerülni?

Figyelt kérdés
A párom 30 elmúlt de szokott duzzogni, és bocsánatot kérni nem szokott amikor megbánt. Ha igazam volt valamiben, azt nem szokta elismerni. Szeretnék gyereket, de azon gondolkodok, hogy talán nem tőle. Szerintem már ki kellett volna hpgy nője a duzzogást.
2016. jún. 6. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Sértett,kis önbizalmú jááájjj,menekülj.

Nem a sértődéssel van baj,hanem hogy nem képes elismerni,ha téved,és ez nem jó!

2016. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sértődős?Ilyenkor kerüljön elő a tűsarkú+a korbács és kezes bárány lesz!Törd be!
2016. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
A duzzogás önmagában se jó, de ha nem tud bocsánatot kérni, vagy belátni, hogy tévedett, akkor duplán gáz.
2016. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minek nektek gyerek, ha ott van Ő? Ne haragudj, de ha nem képes beismerni a hibáit, és nem tud bocsánatot kérni, akkor csodálkozom, hogy vele vagy... Ez alappillér egy kapcsolatban. Legyen szerelmi, baráti...
2016. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még a sértődés egy dolog. Mindenkinek vannak hibái. Az igazi baj az, ha nem tudja belátni a hibáit. Nem biztos, hogy kellene ilyen férj. Ízlések és pofonok. Érzelmileg éretlen. Ismerek ilyen házaspárt, úgy élnek mint az óvodások.


Volt ilyen kis "érzékeny lelkű" fiú ismerősöm is, de végül az lett, hogy lepattintottam. Annyira irigy és rosszindulatú volt már a végén, hogy az esküvőm szervezésébe is belefolyt volna. Ezt miért úgy, azt miért úgy, minek az nekünk... Na itt fejeztem be vele. Utálatos dolog, amikor valaki a frusztrációját nem képes kezelni.

2016. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 omba ***** válasza:

30-nál is több éve született, de valahol megrekedt.

Apának???? Inkább ne!


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyutt..

2016. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a exem volt pont ugyan ilyen. neked is exed lesz nyugi. 29/f :)
2016. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A duzzogós embereket úgy általában jobb kerülni.
2016. jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!