Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem vagyok biztos a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés

A párommal több mint 4 éve vagyunk együtt,sok mindenen keresztül mentünk,jón is ,rosszon is.

De én már nem vagyok biztos abban,hogy vele kellene lennem.Sok dolgot nem lehet vele megbeszélni,és az eszemmel tudom,már jobb lenne elválni,de az a baj,hogy még nagyon szeretem és ragaszkodom is hozzá.

Volt már valaki ilyen helyzetben?

Nem tudom,hogy rendbe lehetne e tenni a dolgokat,de ha igen is,én úgy érzem már nem ugyan az...


2016. jún. 8. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor jobb továbblépni, ha igy érzed akkor inkább lépj tovább, ne maradj benne egy ilyen kapcsolatba.
2016. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az amit rendbe kellene tenni? Egy kicsit még fejtsd ki a kérdést. 4 év sok idő, amit nem érdemes eldobni az ismeretlenért, de van persze olyan eset.
2016. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Például úgy érzem semmibe veszi az érzéseimet,ha én mondok el valamit,azt csak hisztinek lehet venni őszerinte,ezzel én úgy érzem,semmibe vesz,lenéz,mintha én csak hisztizni tudnék. Holott értelmesen mondom el mivan,odaköpi,hogy bocsánat,és minden folytatódik. És van,hogy annyira feszült vagyok ezek miatt (mert csak gördül tovább,megoldva nincs változtatva nincs),hogy robbanok,ez viszont csak arra jó,hogy leoltson,hogy én vagyok a hibás.
2016. jún. 8. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék mi történt veletek
2022. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!