Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el hogy tudom?

Figyelt kérdés

Beléptem a párom facebookjába . Találtam üzeneteket, amelyek alapján kiderült hogy egy masik férfit szeret es hozza vonzódik .

Közbe rólam olyanokat irt, hogy csak egy lakótárs vagyok, neki az kell hogy a masik pasit megkapja .


Most megyek haza a munkából . Ha igy elé állok akkor en leszek a k.cs.g hogy mekkora szemet vagyok .. Ti mit tennétek ??


2016. jún. 9. 12:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Te sem vagy tiszta mert beleptel a fiokjaba.

Viszont mivel a gyanud igazolast nyert en a helyedben nem szolnek hozza csak osszepakolnek es lelepnek ha van hova

2016. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Ebben a helyzetben nem mindegy hogy mit gondol már rólad?

Egyébként hazamennék , ridegen viselkednék, keresnék egy lakást és szó nélkül elhúznék...

2016. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 cukilányka 0.0 ***** válasza:
73%
Én is csak lelépnék.
2016. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Azert érdekel a véleménye, mert képes mindent ugy beállítani hogy o legyen a sértett fel . Pl ha lelépek akkor az lesz:

Tudtam hogy nem akarsz velem lenni, csak tudnám minek játszottal az érzéseimmel .

2016. jún. 9. 12:18
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
En sem gondolkoznek rajta h mit gondol.Dobd ki.
2016. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Blade Bone ***** válasza:
100%
Hát mivel ő is csak úgy továbblépett, én is ezt tenném... dee azért még kicsit kiosztanám az tuti.
2016. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Azert érdekel a véleménye, mert képes mindent ugy beállítani hogy o legyen a sértett fel"? - Nekem ebből pont az ellenkezője következik: nem lennék kíváncsi a véleményére, hiszen úgy is addig fogja csűrni-csavarni a tényeket, amíg még én jönnék ki sz..rul.

Egyébként egyetértek az előttem szólókkal, szépen összepakolnám a cuccaimat amíg nincs otthon, és eltűnnék. Egy ilyen szitun nincs mit megbeszélni. :(

2016. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van, ha úgy gondolja? Mártírkodjon csak, te tudod az igazságot.


Ha attól félsz, hogy mások előtt bemocskol, csinálhatsz egy screenshotot arról, amit találtál, próbálja meg azt kimagyarázni.

2016. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent ugy manipulal hogy o legyen a sertett akkor pont hogy ne akard meghallgatni. Eselyt se adj neki arra hogy ezt megtehesse vagy elbizonytalanitson hogy o nem hibas
2016. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad! Itt nem ő az áldozat! Hogy lennél te a szemét? Vágd a képébe, hogy köpni-nyelni ne tudjon, aztán szedd a cuccod és vissza se nézz/vagy dobd ki őt! Esélyt se adj neki a magyarázkodásra! Ne légy papucs, megalázott Téged!!!
2016. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!