Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt mar olyan kapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan kapcsolatod ahol a parodnak a baratok voltak mindig az elsok?

Figyelt kérdés
Ez mikben nyilvanult meg? Hogy kezelted? Mennyi ideig tartott a kapcsolat? :)
2016. jún. 9. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

csak olyan kapcsolatom volt ahol a társamnak mindig más volt az első és nem én.


Pár hónap alatt ráuntam, hogy mindig nekem kell hozzá alkalmazkodnom.

2016. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én voltam olyan, akinek a barátok fontosabbak voltak.

Nem vettem komolyan a kapcsolatomat, és inkább lemondtam a találkozókat, hogy a haverokkal legyek.

Nem bántam meg. A pasi sem szenvedett miatta. Kb egy évig volt ez.

2016. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen kapcsolatom, de nem is hagynám.
2016. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen volt.


Az első fél év szép volt, amíg tartott a rózsaszín köd, mindig velem volt, minden találkozójukat lemondta mert inkább volt velem.

De aztán jött az, hogy amikor hívták, ő faképnél hagyott engem, hiába volt úgy, hogy együtt töltjük a délutánt/estét, mert hogy ők ilyen spontánok.


Próbáltam megértő lenni, mert hogy előfordul azért, nem is vagyunk összeláncolva.

De amikor konkrétan minden találkozásunkkor csörgött a telefonja, hogy menjen találkozni velük, és ő faképnél is akart volna hagyni, akkor szóvá tettem, hogy én nem az a polcos lányka vagyok, akivel elvan amikor akar, és ha hívják akkor visszarak a polcra és várok rá míg ő haverozik.


Ő szabadkozott, innentől kezdve meg is szűnt a probléma, nem is hagyott többet egyedül, amikor velem szervezett programokat.

DE a barátai engem kezdtek utálni, ő pedig sosem védett meg. Azt persze nem mondta el, hogy azért mondta le a programokat, mert szívesebben volt velem, és hogy nem fog többet faképnél hagyni. Arra nem volt képes, hogy a barátaival megbeszélje, legalább 1-2 nappal előtte, hogy mégis mikor találkozzanak.

A végére már szó szerint levegőnek néztek a barátai, hiába próbáltam már a kapcsolatunk legelejétől jóban lenni velük, kicsit összeismerkedni, közös programokat szervezni, ők nem voltak hajlandóak semmire, nem is köszöntek, bunkóztak velem, emberszámba se vettek.

A "barátai" nem voltak képesek megérteni, hogy egy párkapcsolatban az embernek a párjával vannak programjai, és nem fogja faképnél hagyni a másikat, nem akarták elfogadni, hogy megváltoztak a körülmények.

Az exem persze mondogatta, hogy majd beszél velük, rendbe hozza a dolgokat, megvéd, de sose tette.


Nem véletlenül lett az exem.

2016. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először elfogadtam, de azután rájöttem, hogy mennyire gyerekes a viselkedése. Mindamellett, hogy haverok fontosabbak voltak, sajnos tőlük kért tanácsot is sokszor a kapcsolatunkat illetően.
2016. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!