Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek beleférne az egy párkapcsolatba, hogy a párotok fent van társkeresőn?

Figyelt kérdés
De elvileg csak "beszélget" meg barátkozik... Én nem hiszek az ilyenekben,hogy csak barátkozik... Sokszor tapasztaltam azt szingliként,hogy aki a párja mellet fent van társkeresőn tök mindegy hány éve van ott regisztrálva de az ilyen ember nem veszi komolyan a párját..Konkrétan az €n példám az,hogy én a kapcsolat elején leszögeztem a barátomnak,hogy nálam az nem fér bele egy kapcsolatba,hogy titokban mellettem az illető neten ismerkedik...Mert annak sosincs jo vége..De nekem a barátom nem emlitette,hogy ő nagyban badoozik... Benézett az emailjeimbe és ott kaptam hirlevelet,hogx a csajok és pasikon tetszek valakinek de én onnan régen letöröltem magam és ezt bizonyitani is tudom..Erre közli,hogy ő badoozik most akkor..Elkor derült ki,hogy ő ezért nyomogatja a telefont állandoan...Neki nem tetszett,hogy én mondtam,hogy nekem ez nem fér bele...Mégis honnan tudnám,hogy tényleg csak barátkozik...Tényleg ennyire rohadt nagy elvárás az,hogy mellettem ne társkeresözzön a barátom???
2016. jún. 10. 08:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Nálam is badoozott a hülyéje, de amint megtudtam, egyből kidobtam, engem ne nézzen már ilyen hülyének, és baromira sajnálom hogy nem előbb raktam ki a szűrét. Neked is ezt tanácsolom, egy szerelemre épülő, komoly kapcsolatba egyszerűen nem fér bele a társkeresőzés. Gusztustalan dolog.
2016. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Egy jól működő kapcsolatban nincs helye a társkeresőnek. Haverkodni ott a facebook és az ilyen közösségi oldalak. Nem barátkozik hidd el, szédíti a többit. A nevében is benne van: közösség a másik pedig társkereső... Ha nem is kapcsolatra hanem pl szexchat-re keres nőt, akivel lehet flörtölni, pajzánul írogatni. Szingliként a kutyát nem érdekelné, de kapcsolatban van, gondolom nem ezzel nyit...

Ő most épp elvan veled, ingyen szex, kaja, takarít, mos rá valaki. Jobb mint a mamahotel és ha talál jobbat vagy épp alkalmat ugrik mint egy jaguár. Ne várd meg.

Nekem nem fér bele, ki is tenném amint megtudom sőt az ismerkedés sem folytatódnak ha már az elején még folytatná azért utána, ezzel azt érezteti hogy most épp jó vagy, de nem áll szándékában lemondani a többiről, még a flört lehetőségéről sem!

2016. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

nem

barátkozni meg máshol kéne, a társkereső nem erre való

2016. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen társkeresőn. Van olyan társkereső, ami nem csak társkeresésre alkalmas, hanem lehet csak barátkozni, csevegni is. Ilyen a badoo is. Itt vannak fent családosok, sikersztoris párok is olyan céllal, hogy új barátokat találjanak, vagy beszélgessenek. Nekem ezzel nincs gondom.

Ha olyan oldalon lenne fent, aminek csak társkeresés a célja, az már más kategória. Én is célzottan olyat kerestem, ahol nem csak társat lehet keresni, mert én most úgy érzem, hogy szívesebben barátkozom, mint társat keressek (én jelenleg egyedülálló vagyok). Nem is regisztráltam olyan oldalra, ami csak és kizárólag társkereső.

2016. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Nem! Nem fér bele. Az ilyen emberrel kár együtt lenni. Főleg hogy elmondtad hogy nem szereted ha titokban neten ismerkedik. Tapasztalatból mondom.
2016. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Nem, mert a nevében is benne van, hogy TÁRSkereső.

Addig leszel neki, míg eldob egy másikért. Addig csak egy ingyen punci vagy neki. Valaki, aki "megteszi addig, amíg nincs másik".

Volt ilyenem, de az illető le is tagadta a nyilvánvalót. Úgy elhúztam a csíkot...

2016. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
42%

Nem kioktatásból vagy ilyesmi, csak kíváncsiságból, mert én őszintén nem értem ezt.

Miért akar valaki tök idegen emberekkel beszélgetni? Ha hobbiról van szó, akkor felmegy egy olyan oldalra ahol szintén annak a hobbinak hódoló emberkék vannak, és megosztják egymással tapasztalataikat.

De az embernek ott a párja, ott vannak a barátai, a saját hobbija, a szabadidejében hogy jut ideje még erre is? Vagy ezek helyett műveli?

2016. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
50%
"Miért akar valaki tök idegen emberekkel beszélgetni?" - Te itt most nem tök idegen emberekkel beszélgetsz? :-)
2016. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
De, egyrészt nincs semmilyen infó az emberekről, másrészt vannak adott témák, amikre lehet válaszolni, hozzászólni. Nem csak úgy elcseverészünk, hogy szia, mizu, hogy vagy? :D És pláne nem társ és barátkeresőnek hívják az oldalt. Jogos a kérdésed, de azért van különbség :)
2016. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Azt még kihagytam, hogy itt általában segítséget kérnek egymástól és segítenek egymásnak az emberek, erre van kitalálva az oldal, nem ismerkedésre (se barátilag se sehogy) :)
2016. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!