Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek beleférne az egy párkapcsolatba, hogy a párotok fent van társkeresőn?

Figyelt kérdés
De elvileg csak "beszélget" meg barátkozik... Én nem hiszek az ilyenekben,hogy csak barátkozik... Sokszor tapasztaltam azt szingliként,hogy aki a párja mellet fent van társkeresőn tök mindegy hány éve van ott regisztrálva de az ilyen ember nem veszi komolyan a párját..Konkrétan az €n példám az,hogy én a kapcsolat elején leszögeztem a barátomnak,hogy nálam az nem fér bele egy kapcsolatba,hogy titokban mellettem az illető neten ismerkedik...Mert annak sosincs jo vége..De nekem a barátom nem emlitette,hogy ő nagyban badoozik... Benézett az emailjeimbe és ott kaptam hirlevelet,hogx a csajok és pasikon tetszek valakinek de én onnan régen letöröltem magam és ezt bizonyitani is tudom..Erre közli,hogy ő badoozik most akkor..Elkor derült ki,hogy ő ezért nyomogatja a telefont állandoan...Neki nem tetszett,hogy én mondtam,hogy nekem ez nem fér bele...Mégis honnan tudnám,hogy tényleg csak barátkozik...Tényleg ennyire rohadt nagy elvárás az,hogy mellettem ne társkeresözzön a barátom???
2016. jún. 10. 08:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
50%
A legtöbb társkereső valóban csak és kizárólag társkereső, de vannak olyanok, amik nem, pl. a badoo sem csak társkereső. Miért ne akarhatna valaki akár tök idegenekkel beszélgetni? Én is szívesen beszélgetek olyanokkal is, akiket (még) nem ismerek. Nekem nincsenek gyerekkori barátaim, mert gyerekkoromban levegőnek néztek, csúfoltak, tanárgyerekként nem voltam népszerű, így felnőttként szereztem barátokat, akikre valóban azt lehet mondani, hogy barátok, és nem csak ismerősök. Hát, ez van. De ha nem teszem, akkor magányosan élnék bele a világba és itt nyavalyognék, hogy nincsenek barátaim. Akár egy részben társkereső is lehet alkalmas barátkozásra.
2016. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Oké, ez így teljesen rendben is van, én itt főleg azokra vonatkozóan írtam ezt, akiknek párkapcsolatuk is van, mert a kérdésben egy kapcsolatban élő emberről van szó. Tehát nincsenek egyedül és lenne mivel eltölteniük az időt pl programokat szervezni a párjukkal, barátokkal:)
2016. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Olyanok is vannak fent badoon és nem társkeresési céllal, hanem barátkozni. Én is beszélgettem ott olyannal, aki nem társkeresés miatt van fent, és tényleg nem volt semmi több. Az oldal is így reklámozza magát, hogy nem csak társkeresési céllal lehet használni. Én pl. pont azért szeretem, mert nem akarom akárkivel megosztani a facebook profilomat, viszont mégis van fotó, ami kicsit vizuálisabbá teszi a csevegést, mint egy chat vagy ez az oldal például.


A kérdezőnek kell tudnia, hogy megbízhat-e a párjában, vagy egy hóhányó, de pont a badoo nem egy csak társkereső, hanem többfunkciós.

2016. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
52%

Azért az sem elhanyagolható hogy állandóan a telefont nyomogatja... Gondolom ilyenkor letojja a kérdezőt, ergo a párja elé helyezi a virtuális kapcsolatokat, valami sokkal fontosabb neki..

Regisztrálj fel vagy kérj meg egy ismerőst hogy keresse meg neked és próbálkozzon be nála.

2016. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Hát az, hogy folyton a telefonba bújik, más tészta, ha nem ilyen oldalon pötyögne, lenne más, mondjuk valamilyen játék.
2016. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Húha, a válaszokat olvasgatva lehet, le kéne jönnöm a livejasminról.... 32/F
2016. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Hát, a badoonak elég pocsék a keresőrendszere... :-D
2016. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Tudod mikor! :D
2016. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
A társkeresőre nem barátkozni járnak az emberek, hanem társat keresni. A barátod nyilván nem gondolja komolyan ezt a kapcsolatot. Csak addig lesz veled, amíg nem talál egy jobbat. Én a helyedben már most lelépnék, nem várnám meg, amíg ő hagy el.
2016. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Mi is a Badoo?

A Badoo különlegesen izgalmas, élő közösségi oldal, mely mindig tele van meglepetésekkel. Ismerd meg a környékeden élő érdekes embereket, osszátok meg képeiteket, élményeiteket, érdeklődési körötöket, csevegjetek, barátkozzatok és szórakozzatok – a Badoo-n minden lehetséges, akár randevú is lehet belőle!


Kimásoltam egy részt. Remélem, ez válasz arra, hogy a Badoo nem kizárólag társkereső.


Viszont. Ha a párod folyton a telefont nyomkodja, és nem kettőtökkel foglalkozik, az Badoo nélkül is így lenne, tehát nem az a probléma, hogy fent van egy ilyen oldalon. Az alapvető probléma az, hogy miért egy kütyübe bújik bele olyan mértékben, ami már számodra sok (tökmindegy, mit csinál rajta) ahelyett, hogy kettőtökkel foglalkozna.


Ezt pedig te is elcseszted, mert vagy nem vetted észre, hogy ő alapvetően ilyen, vagy elnézted neki, remélve, hogy megváltozik (hiú ábránd), vagy pedig megcsúszott a kapcsolatotok, belekényelmesedtetek, akkor pedig mondjuk dolgozni kellene rajta, de mindkettőtöknek. Te tudod a választ, hogy mi a helyzet veletek.

2016. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!