Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontosabb általában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb általában a gyerekvállalás, mint a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Képesek vagyunk a legjobban működő hosszú és harmonikus párkapcsolatot a szemétbe hajítani, ha az egyetlen nézetkülönbség az, hogy a párunk nem akar gyereket.


Közben meg hajlamosak vagyunk gyereket vállalni (véletlenül vagy szándékosan) a szülőnek és párnak is teljesen alkalmatlan, bunkó, tahó, alkoholista, bántalmazó, agresszív, hűtlen, önző partnerrel.


Elsősorban a nőkre jellemző ez, de tudom, hogy férfiból is van ilyen. Úgyhogy a nőnek ez az életfeladata és az ösztön dolgot inkább hagyjuk (nem vagyunk állatok és nagy számú kivétel is van, akik egyáltalán nem akarnak gyereket).


Nyilván egyénileg eltérő vélekedés van, de általában véve kérdezem. Szóval légyszi ne azt írjatok, hogy én nem így csináltam. Akkor inkább írjatok le, hogy miért tapasztalom ezt tévesen vagy ilyesmi.


Előre is köszi.



2016. jún. 10. 15:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%
Talán az ilyenekkel az a baj, hogy nem találtak megfelelő partnert csak elvannak egymással, és a legfontosabb dolog a gyerek, mivel semmi más jó vagy érdekes dolog nincs az életükben, ezért szinte mindenáron belevágnak , akkor is ha olyannal vannak aki alkalmatlan szülőnek.
2016. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pont ez a lényeg szerintem amit te is írsz, hogy te is olyan párt találtál aki szeretsz, boldog, harmonikus a kapcsolatotok ezét ha nem lenne gyerek akkor is boldogan élnétek. Ezzel én is így vagyok. De nem mindenki olyan szerencsés, van aki csak szül mert ez az élet rendje meg mert a párjába nem találja meg az "örökké tartó" boldogságot.
2016. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!