Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Megismernétek egy duci, telt alakú, de szép 18 éves lányt?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, mert a korombeli pasiknak, nem nagyon tetszik, ha egy lányon van felseleg, amit lehet fogni...:DPersze tudom, hogy ez csak az átlag, és hogy vannak kivételek.


De merre vannak az ilyen pasik, akiknek bejönne egy ilyen lány? Van itt ilyen?


És alapjába véve mit gondoltok, ha megláttok egy olyan ducibb lányt, aki szépen, ízlésesen öltözködik, szóval jó a megjelenése?


Csak mert már egyszerűen nem értem, hogy mi lehet a gond velem kapcsolatban a pasik terén...mert kedves vagyok az emberekhez alapjában, segítőkész, van humorérzékem is...és beszélni is szeretek. Csak a pasiknál vagyok kicsit szerencsétlen. :) Valahogy nem jön össze soha a dolog. Szeretnék már végre nagyon egy komoly kapcsolatot, de sajna eddig valami mindig közbe jött.


Szóval aki úgy érzi tudna segíteni:D, az bátran írhat e-mailt is..:)

Légyszi kort is írjatok! Köszi! :)


2010. ápr. 12. 15:04
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
írtam mailt :)
2010. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

A külső változik az évek folyamán (erre is, arra is van példa!), a belső értékek viszonylag stabilabbak, vagy akár teljesen állandóak hosszú távon is.


Ennek következtében én például kevéssé foglalkozom a külsővel.

2010. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a konkrét válasz a kérdésre: igen, ugyanolyan szívesen megismernék egy ilyen lányt, mint egy másmilyent. Egyikkel se biztos, hogy kijönnénk hosszú távon, de mindkettőre ugyanúgy megvan az esély. Szóval a duciság nem szempont ilyen téren. (F24)
2010. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
16:39nek! Igen valóban, tudom, hogy a belső értékeknél nem lehet semmi fontosabb, de a külső is számít...:)
2010. ápr. 12. 18:54
 35/41 A kérdező kommentje:

16:40nek! Értelek:) Csak azért kérdeztem, mert valakinek csak konkrétan az ilyen típusú lányok tetszenek, van akinek meg az ilyen lányoknak az ellentétei...De akkor te vagy az a köztes típus, akinek bejön mindkettő:)

De a lényeg am valóban nem a kilókban van sztem sem..:)

2010. ápr. 12. 18:56
 36/41 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan duci csajt, akinek nem is allna jol ha nem lenne duci. Eszmeletlenul szexi volt. Semmi akadalya az ismerkedesnek. Volt mar duci csajom. Mostani vekony. Ismerek olyan duci csajt is aki igazan nem szexi, de a mentalitasaval levesz akarkit a labarol.
2010. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Nekem válaszoltál az előbb, kedves kérdező.


Igen, a külső is számíthat, főleg talán az elején. Ha elém áll több ismeretlen lány, akkor természetesen csak a külső alapján ítélhetem meg, hogy melyik tetszik legjobban, de ennek kb. annyi értelme van, mint a szépségkirálynő választásnak (csak itt kicsiben:)) De miután mindet megismertem, utána már külsőre is az fog legjobban tetszeni, akivel tudom, hogy lelkileg(gondolkodásmódban) is egy hullámhosszon vagyunk. Avagy a belső akár megszépítheti a külsőt is ilyen módon nálam.


Hosszú távon meg tényleg mindenki változik. Ha megnézem a 30-40 felettieket, akkor egyetlen nő sem tetszik nekem külsőre. Pedig hát előbb utóbb mindenki lesz annyi, tehát az én (leendő, ami remélem előbb-utóbb lesz:)) párom is. És hosszú távon majd egyetlen lányt szeretnék találni magam mellé, nem 5 évente lecserélni egy fiatalabbra, aki esetleg jobban néz ki. :) Szóval én általában azt mérlegelem, hogy hosszú távon, ha megöregszik, akkor is szeretném-e, vagy csak a külseje fogott meg? Mert ha csak a külső hatott rám, akkor tudatosan igyekszem lezárni, vagy bele se folyni a kapcsolatba.

(F24)

2010. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

22:03nak!

Köszönöm neked ezt a szépen fogalmazott, jól kifejtett véleményed.:)

Meg kell mondjam, hogy teljesen egyetértek veled. Akárhányszor is hangsúlyozza az ember, hogy nem a külső a lényeg -ami egyébként így is van- , hanem az emberben rejtőzködő belső értékek, azért elsőre mégis a külső alapján ítélkezünk.

És igaz amit a 30as, 40es éveikben járó emberekről mondtál. De azt akit mondjuk te már nem látsz szépnek ennyi idős létedre, azt a párja annak látja, mert ő már nem úgy látja, mint egy másik idegen ismeretlent, hanem ő már "belülről" látja. tehát teljesen más gondolata van neki, ha ránéz, mint egy másik olyan embernek, aki csak ránéz, de nem ismeri. És így a belső, valóban a külsőt is alakíthatja!

Na ennyi, és mégegyszer tnx! :)

2010. ápr. 13. 19:47
 39/41 anonim ***** válasza:

"Akárhányszor is hangsúlyozza az ember, hogy nem a külső a lényeg -ami egyébként így is van- , hanem az emberben rejtőzködő belső értékek, azért elsőre mégis a külső alapján ítélkezünk."


Igen, de ahogy te is mondod, csak elsőre! :)

2010. ápr. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

02:39nek!

Igen, persze, hogy csk elsőre. Csak addig fontos a külső, amíg megtetszik benne valami, hiszen ezért akarod, majd megismerni, mert megtetszett valamiért...

De utána, ahogyan a megismerés útján haladva, a két ember már nem tudja csak úgy "kívűlről" látni partnerét, hanem a belső szépségének kisugárzását fogja közvetlenül érzékelni, mikor ránéz a másikra...:)

2010. ápr. 17. 14:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!