Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Megismernétek egy duci, telt alakú, de szép 18 éves lányt?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, mert a korombeli pasiknak, nem nagyon tetszik, ha egy lányon van felseleg, amit lehet fogni...:DPersze tudom, hogy ez csak az átlag, és hogy vannak kivételek.


De merre vannak az ilyen pasik, akiknek bejönne egy ilyen lány? Van itt ilyen?


És alapjába véve mit gondoltok, ha megláttok egy olyan ducibb lányt, aki szépen, ízlésesen öltözködik, szóval jó a megjelenése?


Csak mert már egyszerűen nem értem, hogy mi lehet a gond velem kapcsolatban a pasik terén...mert kedves vagyok az emberekhez alapjában, segítőkész, van humorérzékem is...és beszélni is szeretek. Csak a pasiknál vagyok kicsit szerencsétlen. :) Valahogy nem jön össze soha a dolog. Szeretnék már végre nagyon egy komoly kapcsolatot, de sajna eddig valami mindig közbe jött.


Szóval aki úgy érzi tudna segíteni:D, az bátran írhat e-mailt is..:)

Légyszi kort is írjatok! Köszi! :)


2010. ápr. 12. 15:04
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

15:11-nek: Értem, és köszi akkor!

15:12-nek is köszi! Csak jó lenne ilyen emberrel találkozni...

2010. ápr. 12. 15:14
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
nem.. bocsi.. de ha gondolod segíthetek neked lefogyni.. nem kell hozzá nagy tudomány egypár táplálékkiegészitő és sok edzés.. és egy év mulva te szivathatod az ilyen parasztokat..
2010. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Első: 1. szerinted így kell kulturáltan válaszolni egy kérdése???

2. Csak a magad nevében beszélj "nem érdekelnek mintket..."

2010. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
MÁSODIK 15:12-es! Ezt meg hogy érted? Mármint az uccsó sort értettem, de a többit nem:S
2010. ápr. 12. 15:15
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

most csak azért fogyjon le,hogy az ilyen prasztok ne szólanak be neki?

ha jól érzi így magát akkor maradjon ilyen

2010. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

15:15

nem neked írtam kérdező..

odaírtam,hogy 44%osnak..

ne bambulj már

2010. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Első 15:15-nek! Köszi, de szokott sikerüni egyedül is ha szeretném, csak lassan. De azért tényleg köszi.
2010. ápr. 12. 15:18
 18/41 anonim ***** válasza:
66%

Az a baj sajnos hogy hiába szép az arca egy lánynak, ha az alakja, formája csúnya... Egy fiúnak is rosszul áll ha kövér de egy lánynak meg pláne.... Azt javasolnám hogy sportolj, fussál.... A futástól hidd el bomba alakod lesz pár hónap mulva!!!


18/F

2010. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

bocsi én lányvagyok és nem járásos szándékkal írtam..:)csak h fél évbe sem telne h jó alakod legyen ha kicsit sportolnál én mondjuk nemsokat fogytam le 65kgról 51kg ra de megérte..mondjuk éncsak az étkezésemen változtattam, de ha rajtad több feleslegvan akk kicsit sportolj és meglátod majd tefogsz tanácsokat adni ilyen téren másoknak:)

remélem segítettem és soksikert ha megpróbálod:)

2010. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
15:17! Értem már am leesett...:D
2010. ápr. 12. 15:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!