Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Konkrét dolgokat légyszi!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrét dolgokat légyszi! Hogyan csábítsak el egy pasit?

Figyelt kérdés

Discoban találkoztunk és nincs fenn myvipen se iwiwen.

Most szombaton is ott lesz, és így alkotnom kéne valamit.Múltkor beszéltünk, adott puszit meg mondta, hogy helyes csajszi vagyok.


2010. ápr. 12. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

kicsit hiányos és mini ruci, sok smink amitől pirosak lesznek az ajkaid, de ne vidd túlzásba.

néha nyúlj oda neki mintha véletlen lenne a dolog. simulj hozzá

2010. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Jól nézel ki semmi dolgod, szólsz neki és már le is szophatod.
2010. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egy apró gond van. ő 22 én 16.. és fiatal vok hozzá azt mondta :S
2010. ápr. 12. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
a pasik szeretik ha a nök mosolyognak..( nem az idétlen vihàncolàsra gondolok) légy közvetlen,tudd,hogy mit akarsz és ezt közöld is vele..persze csak finoman mert elszalad..de ez attol is függ milyen idösök vagytok..
2010. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Fiatal vagy hozzá" :D:D:D:D

Már megbocsáss de kinek képzeli magát ez a gyerek?! :D

2010. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nehogy már te mondd meg hogy annak a pasinak mi a jó :) Eszem megáll :D


Figyi, ha ilyen kijelentést tett akkor nagyon nehéz dolgod lesz. Mert ő a szexre megy és úgy gondolja nállad ez még nem aktuális. (90% ig biztos vagyok benne)

22F

2010. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!