Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon van mégbesély a folytatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van mégbesély a folytatásra?

Figyelt kérdés

Kedvesemmel külföldön ismerkedtem meg, közel 1 éve. Ezalatt próbáltuk megszervezni együttlétünket, ami mostanra sikerült, úgy volt hétvégétöl összeköltözünk. Visszaérve Magyarországról a közös jövöt tervezgettük. Majd az esti zuhanyzása után a mélyponton volt, fagattásomra elmesélte, hogy az exbarátnöjével, akivel két éve szakított, két- három év együttlét után - miatta hagyta el annó hazáját, mire ez összejött a lány hazaköltözött, és szakított-találkozott jövetelem elött, és fellobbant a láng, amiröl azt hitte, hogy kialudt. Két lányt nem tud egyszerre szeretni, ezért velem vége.

Logikusan belegondolva nincs értelme ezen tipródni, mert másként döntött es nem kellek igazán. De hátha tud valaki, valamilye okosságot mondani. :-)



2016. jún. 14. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt nincs okosság. Sajnálom hogy ekkora barmot szeretsz.
2016. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 cukilányka 0.0 ***** válasza:
20%
mégbesély
2016. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ez történt, de még jobb, hogy összeköltözés előtt derült ki..


Ne emészd magad rajta, lépj túl rajta. Nem szeretett igazán sajnos. Nekem ezek után akkor sem kéne, ha meggondolná magát és nekiállna ezerrel teperni, neked sem javaslom, hogy fenntartsd a folytatást, mint opciót.. Ha tényleg szeretett volna, nem dobott volna el ilyen könnyen.

2016. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, erre nem hiszem, hogy lehetne okosságot írni. Ő hirtelen kirakott, hogy az exét szereti, szerintem egy ilyen alaktól ne is akarj folytatást.

Komolyan, az ilyen eseteknél sajnálom azt az időt, amit a másikra pazarol az ember. Valószínűleg végig tudta, hogy még nem lépett túl a dolgon, csak talán magának is hazudott, és ezzel téged bántott meg. Nagyon sajnálom, de tényleg, ne is foglalkozz vele tovább, szakítsd meg a kapcsolatot és keress olyat, akinek nem pótlék leszel.

2016. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy részéről mi a helyzet, de remélem részedről már nincs.
2016. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy igy alakult, de ne menj át buta libába te is...... Mit nem lehet azon érteni hogy vége?
2016. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A helyesirasi hibat a kerdesben sajnalom, de a telefonrol irtam, es nem vettem eszre. ( Az utobbi par napban elegge szetesett voltam.)

Mindenkinek koszonom a valaszait. Ez az egesz, nagyon hihhetetlen, meg mindig. A kapcsolat vegevel, nem csak egy embert veszitettem, hanem az egy eves kuzdekem vesztette ertelmet. Folytatni tovabb, tok egyedul egy idegen orszagba, alulrol kezdeni, vagy otthon ujrakezdeni.

Szerintem mar reg a nagyon "buta liba" stadiumba vagyok, sajnosa tovabblepes sosem ment egyszeruen, es tenyleg szeretem.

Hatha valaki tud varazsolni, vagy idotutazni! :-)

2016. jún. 14. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!