Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK :melyik állítások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK :melyik állítások igazak tapasztalataitok alapján?

Figyelt kérdés

1. ha sok dolgot eltűrsz a párodtól(pl csajozás,bunkó beszólás),akkor előbb-utóbb rossz vége lesz


2. ha problémátok van a kapcsolatotokkal, akkor rendszerint ő az utolsó ,aki észreveszi.Szerinte nem kell semmit megbeszélnetek,mert nincs problémátok sem


3. ha te nem elsőnek köszöntöd fel szülinapján/névnapján az halálos bűn, te már annak is örülsz,ha eszébe jut


4. a kapcsolat elején sokkal jobban figyelt rád, mostanában néha hanyagol


5. neki járnak a pasis programok a haverjaival.Te ne menj sehová a barátnőiddel, mert úgyis pasizni fogtok.(különben sem szereti a barátnőidet,mind gonosz bestia,aki ellene hangolja a párját)


6. te tudod meg utoljára,ha valami rosszat csinált


7. nem hajlandó határozottan elküldeni a fenébe a rámászó csajokat, szerinte elég egy 'van barátnőm' mondat (a másik csajt nem hatja meg).Határozottan lekoptatni nem fogja, mert nem akar bunkó lenni....Ha egy pasi rád néz, akkor 'honnan ismered' és 'vegyél fel valami normális ruhát'


8. szeretné ha szeretnéd a hobbiját/kedvenc énekesét/kedvenc filmjét/kedvenc sportját,stb...magyaráz is (továbbra sem fogsz azokért a dolgokért rajongani-te se akarod, hogy szeresse olvasgatni pl a kedvenc női magazinjaidat)


9. ha egy új stílust próbálsz ki (ami mások szerint szuper és neked is tetszik):"jobb volt a régi" , "a hosszú haj sokkal jobb"


10. téged kér meg, hogy segíts ajándékot venni a barátainak és a szüleinek(semmi ötlete sincs)


11. néha elég bántó megjegyzéseket tud tenni az alakodra(úgy tűnik észre se veszi,hogy neked rosszul esik)


12. megígérnek mindent,esküdöznek-amikor már minden kötél szakad és eleged van az egészből...


13. egy kis hőemelkedés miatt úgy viselkedik,mint egy súlyos beteg.Egy kis rovarcsípés miatt meg fog halni.Ápolni kell és nyugtatgatni


14. először nem akarnak túlságosan elköteleződni,utána akarják a komolyabb dolgokat.De ha túl komolyra fordulnak a dolgok,akkor bepánikolnak


15. ha valamit nem akarnak csinálni,akkor tényleg nem(békülni sem fog,ha ő szakított)


16. ha megcsal,akkor nem ő a hibás.A másik csaj akarta, rátapadt, ő csak egy áldozat

ha te csalod meg : nincs bocsánat és egy r.banc vagy


2010. ápr. 12. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
iskolában vagyunk vagy mi? ez mindenkinél változó... ki hogy fogja fel
2010. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pont azért kérdezem, mert mindenkinél más
2010. ápr. 12. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Igaz

2. Nem mindig

3. hamis

4. hamis

6. hamis.. szeret felvágni :D

7. igaz.. ezek a férfiak -.-

8. igaz.. bár egy húron pendülünk:)

9. hamis. ebbe nem engedek beleszólást

10. hamis. több ötlete van, mint nekem

11. hamis. Inkább folyton dicsér..:P a kis édes(L)

12. igaz. ez alap dolog nálunk.

13. hamis. igazi férfi:)

14. hamis. vagyis nemtudom:) nem vettem észre:P

15. hamis. exem "nyalizott" még egy ideig a szakítása után.

2010. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
bazzzz
2010. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kimaradtak:)

5. hamis.. ő is oda megy, ahova akar ésénis.. de legjobb, ha együtt:)

16. igaz. utálom az exemet -.-

2010. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
remélem megfelelő válaszokat adtam :DxD
2010. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a normális választ:) igazából nincs jó vagy rossz válasz, csak kíváncsi vagyok,h a többségnél hogy működik
2010. ápr. 12. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:
S.zar tapasztalataim alapján csak a 7.nem igaz.A többi mind...:SMintha az exeimről szólna..
2010. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

huh na kezdjuk.

1-nem lessz rossz vege viszont mindig idegesiteni fog vele tobbe vagy kevesbe. viszont megvaltozni igyse, ugyse fog hacsak nem papucs. mindenkinek megvannak a rigolyai, en sem vagyok tokeletes. teny h az o hulyesegei idegesitobbek :p


2-nem veszi eszre de sokszor probalom ugy csinalni h ne vegye eszre ugyhogy ilyenkor nem az o hibaja. es ez ugyanugy ram is igaz, ha en jol elvagyok egybol nem tunik fel hogy o nem. plusz egy normalis ember nem vesz magara minden rosszkedvet, az esetek 80%ban semmi koze hozzad.


3-nem


4- nem figyelt jobban,most sem hanyago el. viszont ajandekot gyakrabban kaptam. es mindketten a szebbik enunket adjuk a kapcsolat elejen.


5-NEM

6-nem, oszintek vagyunk

7-nem, bizunk egymasban, nem reagaljuk tul a jelentektelen flortoket es tancokat, annal tobb meg nincs egyikunk reszerol sem


8-normalis hogy megosztjuk magunk, az eletunk es a hobbijaink valakivel. viszont ulonbseg van a megosztas es a vegtelen traktalas kozott. ha erre gondoltal akkor nem.


9-nem feltetlenul. persze van hogy nem tetszik neki, tesz egy piszkalo megjegyzest. de azt is megmondja nyiltan ha felszedtem egy kilot. es en ennek orulok.


10-nem


11- igen, de a fele vicc, a fele komoly de ez epito kritika, jobb mintha idegenek mondanak a hatam mogott en meg eszre sem vennem magam. ilyenert sose haragudnek meg


12-nem. bar volt ra pelda h komolyabb veszekedes utan javitottunk ezen-azon, ha csak ideiglenesen is. de szerintem ez normalis. de itt is kulonbseg van a fut-fat megiger es a kompromisszum kozott


13-nem

14-nem


15- IGEN. legalabbis a hatarozott, gerinces ferfiak


16-nem csal meg. es o lenne a hibas. mind maszhatna ra a ribanc (ami amugy nem szep reszerol) ha o nem hagyna magat.

2010. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!