Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolat, de két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolat, de két külön élet?

Figyelt kérdés

Négy éve ismerjük egymást, ebből három és fél éve vagyunk együtt. Elégé nehezen jöttünk össze: sok akadályt kellett le győznünk ( emberek, érzések, korkülönbség, társadalmi különbségek). Az egész kapcsolatunk olyan mint egy hullámvasút: vannak jobb időszakaink amikor nagyon jól megvagyunk és minden rendben van és rosszabbak amikor csak vitatkozunk és sok a nézeteltérés közöttûnk.

Mindeközben úgy élünk mint két független ember akik néha találkoznak. Mind a kettőnknek megvan a saját munkája ami leköt minket, a saját családja( az enyém messze él) ,baráti köre, a napi rutinja. Nem ismerem a gyerekkori barátait, a szüleinek nem mutatott be csak a nővérének. Az egész baráti köréből csak egy közös ismerösünket és a keresztlánya szüleit ismerem, De soha nem vitt el magával a keresztlánya lakására amikor ajándékozni ment. Éttermekben, kávézókban, játszóházakban találkoztam velük mindig. A belsőségesebb, otthoni találkozókra mindig a nővérével ment.

Ha megy valahová nagyobb útra ( országon belül) szinte soha nem visz magával, régebben könyörögtem de ma már meguntam és nem érdekel. Heti 2-3 alkalommal találkozunk másfél-két órára és a telefonon beszélünk a nap folyamán. De mind kettőnk éli a saját életét egymástól függetlenül. Ő jól érzi magát mindebben, de én egyedül érzem magam. Van egy párkapcsolatom de a barátnőmmel megyek nyaralni, a barátnőimmel csinálok programokat rendszeresen, magam intézek el mindent, ha bárhová kell mennem szinte mindig magam megyek ( évente 3-4 alkalommal elvisz de ilyenkor olyan neki mint ha a fogát húznák). Csak azt szokta mondani mennyire tetszik neki a megjelenésem, mint ha az egész kapcsolatunkat az tartaná össze.


2016. jún. 17. 22:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazából miből gondolod, hogy együtt vagytok? Mert kb semmi olyat nem csináltok, amit egy pár csinálni szokott, az meg hogy néha beszéltek, vagy ne adj isten lefekszetek egymással még nem kapcsolat...
2016. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz, mit szokott csinálni egy pár?
2016. jún. 17. 22:05
 3/22 A kérdező kommentje:
"Hivatalosan" párkapcsolatba vagyunk. Ha megkérdi valaki őt akkor ezt mondja majd, de kb. két külön êletet élünk.
2016. jún. 17. 22:06
 4/22 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy gondolom, ahogy az előző. Ez nem párkapcsolat! Ez szexkapcsolatnak tűnik, ahol az egyik fél többet akarna, a másik félnek viszont ez pont jó így...
2016. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

"Csak azt szokta mondani mennyire tetszik neki a megjelenésem, mint ha az egész kapcsolatunkat az tartaná össze."


Attól tartok ez így van.

Felmerült már a gyerek?

2016. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok? Mikor párkapcsolatban vagyok, akkor körülbelül pont azokat a dolgokat csinálom a párommal, amit te a külön programok közé soroltál... És pont azok vannak sokkal ritkábban, ami a ti életeket meghatározza...


Aka: a párommal megyek mindenhova, a párommal csinálom a dolgaim, vele nyaralok, őt viszem magammal a húgom helyett, és alapjában véve mindenki minden pillanatban tisztában van vele, hogy mi együtt vagyunk...


Ti viszont éltek egymás mellett, nem tudom, hogy ha a szomszéd srác átmenne hozzád 2 hetente az nem lenne e kb ugyanilyen kapcsolat...

2016. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Egyébként nem értelek kérdező... ha visszaolvasod amit leírtál, akkor Neked mi jön le belőle?


Szerintem Te is pontosan tisztában vagy vele, hogy ez mi, és mi nem (meg is fogalmaztad tökéletesen, hogy "két külön élet"), könyörgöm, legalább saját magaddal szemben légy őszinte, amikor csak magad vagy...

2016. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Igen felmerült de az is a saját megközelítésében.

Szeretne gyereket (40 éves lesz), a barátainak már mind van családjuk ( ezt az ő elmondásából tudom) és ez a tény erősen befolyásolja, Azt is közölte hogy lányt akarna, mert azt könnyebb nevelni. De kikötötte hogy ha válásra kerülne sor akkor ott kell hagynom neki a gyereket, de ha meggondolnám magam és szülés után élni akarok szabadon mehetek mert ő felneveli. Meséltem neki egy babakocsiról ami tetszik nekem, azonnal azt mondta hogy ő drága babakocsit nem vesz. Szóljak anyámnak vagy vegyem meg magam akkor. Nem a legbiztatobb kezdet..

2016. jún. 17. 22:13
 9/22 anonim ***** válasza:
Te mennyi vagy?
2016. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
27 éves
2016. jún. 17. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!